× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

پودر تنگستن ( قیمت پودر تنگستن ، خرید و فروش به‌صورت مستقیم )

 

خرید پودر تنگستن باید بعد از شناخت درست و کافی پودر تنگستن انجام شود. آگاهی از مشخصات و قیمت پودر تنگستن به شما کمک می کند تا با شناخت کافی خرید مطمئنی انجام دهید. تنگستن یکی از سرسخت ترین چیزهایی است که در طبیعت یافت می شود و نام آن ریشه ای سوئدی دارد به معنای سنگ سنگین. تنگستن فرامتراکم است و تقریبا ذوب آن غیرممکن است. تنگستن خالص نقره ای-سفید است و وقتی به شکل پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت در بیاید کاملا قابل اشتعال بوده و حتی ممکن است خودبخودی شعله ور شود. تنگستن به روش های گوناگونی استفاده می شود چراکه بسیار محکم و مانا است. تنگستن بسیار نسبت به خوردگی مقاوم است و بالاترین نقطه ی ذوب را دارد و بالاترین استقامت کشسانی را از هر عنصر دیگری دارد. اما زمانی که به تنگستن ترکیبات دیگری اضافه شود استقامتش افزایش پیدا می کند. چراکه تنگستن خالص بسیار نرم است.


عوامل موثر بر قیمت پودر تنگستن

قیمت پودر تنگستن به عوامل مختلفی از جمله میزان و تعادل عرضه و تقاضا بستگی دارد. با تغییر در تعادل عرضه و تقاضا قیمت روز پودر تنگستن تغییر می کند. ظرفیت تولید پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت نسبتا در سطح بالایی قرار دارد. تامین کنسانتره تنگستن و APT بالا منجر به عدم تعادل در روابط عرضه تقاضا می شود و به طور مستقیم بر قیمت پودر تنگستن اثر می گذارد.


هزینه های استخراج

قیمت پودر تنگستن تا حد زیادی به هزینه ی معدن کاری و استخراج آن وابسته است. کاوش های عمیق شرکت های دولتی هزینه ی بالایی دارد، معادن کوچک و متوسط هزینه ی کمتری دارند. بنابراین کنسانتره تنگستن با هزینه ی پایین نیز گاه گاهی در بازار فعال می شود. عموما جهت تنظیم قیمت پودر تنگستن دولت ها حمایت هایی از معدن کاران صورت می دهند تا هزینه های خرید پودر تنگستن را کاهش دهند.


نوع مالکیت معادن

قیمت پودر تنگستن بر اساس نوع شرکت هایی که مالکیت معادن را دارا هستند تغییر می کند. مالکیت بنگاه بر معدن تنگستن نیز اثرگذار است. بیش از 50 درصد کنسانتره تنگستن ناشی از معادن تنگستن بنگاه های دولتی است. دولت ها به سادگی به خرید پودر تنگستن و معادن تنگستن می پردازند. آنها فعالانه بازار را حمایت می کنند. وقتی قیمت پودر تنگستن خیلی پایین است، آنها محصول را عرضه نمی کنند تا از این فلز ارزشمند صیانت کنند. بیش از 55 درصد از هشت بنگاه تنگستن عمده هستند.


اقبال عمومی خرید

قیمت پودر تنگستن طی یک سال در بازار مقادیر مختلفی را تجربه می کند. معمولا قیمت پودر تنگستن در بهار با حمایت و در تابستان با مقاومت و سقوط رو به رو می شود.  بعد از نوروز، وقفه ای برای قیمت پودر تنگستن در بازار شکل می گیرد، بیشتر کارخانجات مواد خام تنگستن، مایل به فروش نیستند و صبر می کنند تا روند بازار مشخص شود. در نتیجه حمایت بازار کم شده و قیمت بالا می رود. شکست تابستانه معمولا در جولای و آگوست رخ می دهد. بیشتر اروپایی ها فراغت تابستانه می گیرند و تولید پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت را متوقف می کنند. در بازار در چنین فصلی تقاضا کم می شود. جمعیت صنعت تنگستن چین و انجمن صنعتی تنگستن گوانگژو بر بازار و قیمت پودر تنگستن تاثیر دارند وقتی بازار ناپایدار می شود، آنها از منافع اعضا حمایت می کنند. بنابراین خرید پودر تنگستن و به دنبال آن قیمت پودر تنگستن متاثر از مجامع سرمایه دار نیز هست.

سیاست های دولتی

قیمت پودر تنگستن علاوه بر همه ی این عوامل به سیاست های دولتی نیز بستگی دارد. سیاست های محیط زیستی، اصلاحات مالیاتی منابع، آب و هوا و شرایط کارخانه همه و همه بر قیمت پودر تنگستن اثر می گذارند. اعمال سیاست های سخت گیرانه ی محیط زیستی عموما به اهرم فشاری برای تولید کنندگان و معامله گران خرید پودر تنگستن تبدیل می شود. علاوه بر اینکه با وضع قوانین سخت گیرانه و نیز اعمال مالیات های هنگفت، قیمت روز پودر تنگستن با سختی مواجه می شود، خرید پودر تنگستن نیز با کاهش قابل توجهی رو به رو می شود. قیمت روز پودر تنگستن همچنین به شرایط آب و هوایی و نیز نوع کارخانه ها بستگی دارد. پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت در کشور هایی که از سیاست های حمایتی بهتری برخوردارند بیشتر از سایر کشور ها تولید می شود. قیمت پودر تنگستن نیز در این کشور ها پایین تر بوده و خرید پودر تنگستن به راحتی انجام می شود.


راهنمای خرید پودر تنگستن

خرید پودر تنگستن باید پیش بینی شده و از روی تحلیل بازار صورت گیرد. قیمت روز پودر تنگستن متفاوت و نوسانی است، با این حال در ایندیامارت، هر کلیوگرم تنگستن 2200 و 2500 و 3500 و... روپیه به فروش می رود. قیمت پودر تنگستن در سایت مید این چاینا، برای هر کیلو پودر تنگستن بین 29-69 دلار فروش می رود. همچنین پودر کربید تنگستن به میزان 50 گرم، 5570 روپیه در آمازون معامله می شود. قیمت روز پودر تنگستن در سایت فلزات پیشرفته در امریکا، هر 250 گرم حدود هشتاد دلار معامله می شود. برای خرید پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت باید به قیمت روز پودر تنگستن توجه کنید. علاوه بر این از آن جا که قیمت پودر تنگستن در بازار های مختلف متفاوت است باید نوع بازار برای خرید پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت را مشخص کنید. قیمت روز پودر تنگستن در هر کشوری نیز فرق می کند.
قیمت روز پودر تنگستن در برخی کشور ها همچون بولیوی و چین پایین و در برخی کشور ها همچون آمریکا نسبتا بالاتر است. البته قیمت روز پودر تنگستن را می توان با انواع خاصی از تحلیل بازار پیش بینی کرد. قیمت پودر تنگستن توسط انواع تحلیل های بنیادی و تکنیکال قابل پیش بینی است. البته در فلزات گران بها و موادی همچون پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت این موضوع به پارامتر های دیگری برای قیمت پودر تنگستن بستگی دارد.


کاربرد پودر تنگستن

خرید پودر تنگستن همیشه باید متناسب با نوع نیاز مصرف کننده ی اصلی و نیز با توجه به کاربرد پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت باشد. پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت در چین، کره جنوبی، بولیوی، بریتانیای کبیر، روسیه، پرتغال و همچنین کالیفرنیا و کولورادو وجود دارد، آنگونه که بی بی سی می گوید هشتاد درصد از خرید پودر تنگستن توسط چین کنترل می شود. چین یکی از مشتریان پای ثابت خرید پودر تنگستن است.
خرید پودر تنگستن بعد از بررسی دقیق نوع پودر تنگستن صورت می گیرد. سخت ترین آلیاژ های تنگستن با الماس شکل می گیرند چرا که الماس تنها چیزی است که سخت تر از برخی آلیاژهای تنگستن است. به گزارش بی بی سی حتی با الماس هم ده دقیقه زمان می برد تا یک تکه ی دلر تنگستنی را ببریم. برخی جواهرسازان از کربید تنگستن برای ساخت دستبند ها و دیگر حلقه های ازدواج استفاده می کنند. خرید پودر تنگستن برای حلقه های ازدواج و لوازم تزیینی در برخی کشور ها رایج است. بنا به گزارش آزمایشگاه جفرسون، یکی دیگر از ترکیبات سودمند تنگستن، تنگستن دیسولفات است. از آن به عنوان لغزنده ی خشک در دماهای بالای 500 درجه سانتیگراد استفاده می شود. به همین منظور برای فراهم کردن شرایط لغزندگی اقدام به خرید پودر تنگستن می شود.


خرید پودر تنگستن همچنین به منظور استفاده از آن در تبخیر، تولید رنگ، ساخت نشان و مهر های شیشه های-فلزی و ساخت تیوب های تلویزیون و الکترونی صورت می گیرد. یکی دیگر از دلایل خرید پودر تنگستن برای استفاده از آن در موشک ها و گلوله ها است. همچنین شرکت های هوافضا به دلیل مقاومت بالای پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت در برابر گرما اقدام به خرید پودر تنگستن برای مصارف فضایی و جوشکاری می کنند. یکی دیگر از موارد خرید پودر تنگستن استفاده از آن در لامپ ها است. اگرچه تنگستن کمتر در لامپ ها به کار می رود اما هنوز در رشته های اشعه ایکس و تماس های الکتریکی گونه های الکترونیکی متفاوت کاربرد دارد. بنابراین خرید پودر تنگستن در مصارف الکتریکی رایج است.


خرید پودر تنگستن توسط آزمایشگاه های بیولوژیکی نیز انجام می شود. به لحاظ بیولوژیک، برخی باکتری ها از تنگستن استفاده می کنند تا اسیدهای کربوکسیلیک را برای آلدهید ها کاهش دهند. همچنین در برخی موارد به دلیل هم وزنی با طلا، محصولات را با پودر تنگستن مرغوب یا با کیفیت می سازند و زیر پوششی از طلا قالب می زنند و در نتیجه با وزن کردن هم، مخاطب متوجه نمی شود که زیر این رویه ی طلایی اثری از طلا نیست.