× Fa فارسی En English

درباره ما

فلزات غیر آهنی

ارزش گذاری برای این دسته از فلزات به فاکتور های زیادی بستگی دارد از جمله نوع فلز، کاربری فلز یعنی اینکه فلز به صورت خام فروخته شود و یا فرآوری شود مانند مسی که از معدن خارج می شود با مسی که یه صورت رشته سیم الکترونیکی تبدیل شده با توجه به ارزش افزوده نرخ بالتری دارد. یکی دیگر دلایل اختلاف قیمت فلزات آهنی تفاوت در نوع و شکل آن است مانند شمش، ورق، و نوع پودر فلز

قیمت فلزات غیر آهنی

به دلیل گستردگی و کاربرد فراوان این گروه از فلزات عواملی که بر قیمت روز فلزات آهنی موثر هستند بسیار زیاد است. برخی از این موارد عبارت اند از:

نواسانات قیمت بورس که خود تاثیر پذیر از قیمت بازار های جهانی است

شاخص نرخ دلار

میزان عرضه و تقاظا

قیمت انرژی برای استخراج و تولید

هزینه حمل و نقل

از جمله مواردی هستند که بر قیمت لخظه ای فلزات غیرآهنی تاثیر گذارند

 

خرید فلزات غیرآهنی

مهم ترین نکته ایی که باید در خرید فلزات غیرآهنی به توجه کرد عیار وخلوص آن است. چون تشخیص نوع فلز برای بعضی از افراد مشکل بوده گاها دیده شده که در بعضی از معاملات حتی محصول خریداری شده چیزی غیر از  سفارش مشتری بوده پس باید در این کار تیز بینی خاصی به کار گرفت. عدم دقیت در هنگام خرید باعث دریافت محصولی بی کیفیت شده که در نتیجه موجب پایین آمادن راندمان کاری و از دست رفتن کل و یا بخشی از سرمایه شما خواهد شد. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید انواع فلز های غیرآهنی باید به آن توجه کرد هدف و انگیزه ای است که شما از خرید دارید به طور مثال برای استفاده از در فرآیند ریخته گری شمش بهترین انتخاب پیش رو خواهد بود، ویا برای ساخت قطعات بوسیله فرآیند قالب سازی نوع ورق مناسب تر است. یکی دیگر نکاتی که در تهیه فلزات غیرآهنی یکی دیگر از عواملی که مورد توجه است، قیمت فلزات غیراهنی است. با بالا رفتن کیفیت محصولی تولیدی نرخ آن نیز به طبع افزایش پیدا خواهد کرد. از این که قیمت بالای مواد اولیه برای تلوید هزینه های ما را بالاتر خواهد برد اما از آن سو کیفیت محصول تولیدی بالاتر رفته و رضایت مشتریان مارا در پی خواهد داشت. به این نکته باید توجه کرد که کیفیت را نباید فدای قیمت کرد در این صورت امکان اینکه محصولی بی کیفیت بدست آورده و باعث پایین آمدن راندمان  و در نهایت از دست بخشی از سرمایه خواهد شد. 

فلزاتی که هسته اصلی تشکیل دهنده‌ی آن ها آهن نیست فلزات غیرآهنی نامیده می‌شوند مانند آلومینیوم، مس، نیکل، طلا، و نقره. از خصوصیات بارز این نوع فلزات قابلیت انعطاف پذیری بالای آن‌ها است. فرم پذیری بسیار بالایی در این گروه از فلزات دیده می‌شود نیز به همین دلیل است. همچنین این دسته از فلز‌ها مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی دارند، همین امر موجب شده هنگامی که امکان استفاده از فلزهای آهنی نیست از فلزات غیرآهنی بهره برد. یکی دیگر از خواص آن ها عدم خاصیت مغناطیسی بودنشان است که باعث می‌شود، در اکثر کارهای الکتریکی و سیم کشی از این گروه استفاده کرد. بزرگترین ضعف انواع فلزهای غیر آهنی استحاکم پایین آن‌ها است. از جمله مهم ترین آلیاژ های فلزات غیرآهنی می‌توان به روی، برنز، برنج و... اشاره کرد. اگر اطلاع کافی در مورد خرید فلزات غیرآهنی را دارید مشکلی پیش روی شما نخواهد بود. در غیر این صورت می‌بایست حتما با فردی که تجربه و دانش کافی را در این زمینه دارد یاری بگیرید. با خرید از تامین کنندگان فعال در وبسایت تجارت گرام کیفیت کالای خود را تضمین کنید. در صورت بروز هرگونه سوال در مورد خرید فلزات غیر آهنی و قیمت فلزات غیرآهنی می‌توانید با متخصصان ما در تجارت گرام در ارتباط باشید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت آلومینیوم داشته باشید.

02122791943