× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت ساچمه فولادی با کیفیت ، خرید ساچمه فولادی

 

عوامل موثر بر روی قیمت ساچمه فولادی

قیمت ساچمه فولادی می توان به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد از جمله این عوامل می توان به کارخانه سازنده محصول و قیمت تعیین شده به وسیله آن، نوع و کیفیت ماده اولیه استفاده شده، کیفیت کلی ساخت و قیمت روز ساچمه فولادی، قیمت جهانی آن و غیره اشاره کرد. این محصول نیز مانند هر محصول دیگری از دلار تاثیر می گیرد و به علت نوسان های موجود در بازار بی ثباتی  این محصول از لحاظ هزینه در بازار دیده می شود.
ساچمه فولادی در تولید انواع مختلف مقاطع فولادی استفاده می شود و قیمت ساچمه فولادی در بازار داخلی بیش تر بر اساس میزان عرضه و تقاضا تعیین می شود. به همین علت فهمیدن قیمت نهایی این محصول برای بیشتر افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بسیار مهم است.


راهنمای خرید ساچمه فولادی

برای خرید ساچمه فولادی و محصولات شبیه به آن خوب است در شروع کار با مشاوران و کارشناسان متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت کنید و بعد از این که جواب سوالات خود را درباره خرید این محصول پیدا کردید به راحتی می توانید اقدام به خرید این محصول کنید چرا که با این کار می توانید مطمئن باشید محصولی که انتخاب کرده اید مناسب ترین محصول برای شما است. همچنین بهتر است درباره خرید ساچمه فولادی دقت زیادی را خرج دهید و قبل از خرید آن به طور کامل درباره آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین محصول را تهیه کنید.

 

ساچمه فولادی

یکی از مهم ترین محصولات مورد استفاده در صنایع بلاستینگ، ساچمه فولادی است که کاربردهای خاص و مهم خود را در صنایع مختلف دارد. از ماده های فلزی دایره و گرد که به اصطلاح به آن ها ساچمه می گویند برای تمیز کردن قطعه ها استفاده می شود.  اگر میخواهید در مورد خرید و قیمت ساچمه فولادی اطلاعت مفیدی را به دست آورید با ما همراه باشید.


ساچمه فولادی چیست و کاربرد آن در چه مواردی است؟

ساچمه فولادی جزو قطعه های مصرفی در بلبرینگ است به صورتی که در صورت خراب شدن نیز می توانید ساچمه خراب را با ساچمه نو و سالم عوض کنید.
برای ساخت ساچمه های فولادی در حالت عادی از فلزهای بسیار سخت مانند فولاد یا آلیاژهای فولادی استفاده می شود تا از این طریق بتوان مقاومت آن ها را در مقابل آسیب فیزیکی، فشار و ضربات بالا برد.
نقش اصلی ساچمه های فولادی کاهش دادن میزان اصطکاک است و می توان به وسیله آن گردش شفت را راحت تر و آسان تر از قبل کرد.
کاربرد ساچمه فلزی در مواردی مانند پیج ساچمه دار، قفسه ساچمه ای و ابزارهای شبیه به این است. همچنین ساچمه ها در اندازه های مختلف و با کمک متریال و مواد اولیه مختلف ساخته می شوند که بسته به مدل بلبرینگ می توانید مناسب ترین آن را انتخاب کرده و خرید ساچمه فولادی خود را نهایی کنید.


مزیت های ساچمه فولادی چیست؟
خرید ساچمه فولادی دارای مزیت های فراونی هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد پایین اشاره کرد:
امکان به کار گیری دوباره در حدود 200 الی 100 بار می تواند به طور مجدد استفاده شود.
قابلیت استفاده در دو روش توربینی و ایر بلاست را دارد.
استحکام و سختی بسیار بالایی دارد و همین خصوصیات باعث می شوند سرعت تمیزکاری بالاتر رفته و باعث کاهش گرد و غبار شود.
بر اساس استانداردهای بین المللی و معتبر ساخته می شود.