× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت شمش فولادی با کیفیت، خرید شمش فولادی


عوامل موثر بر روی قیمت شمش فولادی

قیمت شمش فولادی به عوامل متنوعی بستگی دارد که از آن ها می توان به مواردی مانند کارخانه تولیدی، مواد اولیه و متریال استفاده شده برای ساخت، قیمت شمس فولادی در بازار جهانی، قیمت لحظه ای شمش فولاد، نرخ دلار، میزان تورم، نوسان های بازار، وضعیت اقتصادی کشور، میزان عرضه و تقاضا برای محصول، کیفیت ساخت، کیفیت مواد اولیه، دستمزد نیروی کاری، قیمت ارائه شده به وسیله تولید کننده، میزان صادرات و واردت این محصول و موارد دیگر اشاره کرد. تمامی موارد ذکر شده بر روی قیمت خرید شمش فولادی تاثیر زیادی را می گذارند.

 

راهنمای خرید شمش فولادی

برای خرید شمش فولادی و موارد شبیه به آن بهتر است برای شروع با مشاوران و کارشناسان باتجربه و فنی در این زمینه مشورت کنید و بعد از این که راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت کردید اقدام به خرید این محصول کنید زیرا با این کار می توانید مطئمن شوید محصول صحیح و درست را برای کار و فعالیت خود تهیه می کنید. همچنین بهتر است درباره خرید شمش فولادی دقت بالایی را داشته باشید و قبل از خرید به خوبی در مورد آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین محصول را با کیفیت استاندارد و هزینه مناسب تهیه کنید.


شمش فولادی

شمش فولادی یکی دیگر از محصولات کاربردی و معروف است که از فرآورده های میانی نورد فولاد محسوب می شود. این محصول در دو حالت بیلت Billet و بلوم Bloom ساخته می شود. شمشی که به صورت بیلت ساخته می شود به عنوان شمسال نیز معروف است و سطح مقطع دایره ای و یا مربعی را دارد و  معمولا  قیمت شمش فولادی بیلت نسبتا مقرون صرفه تر به سایر نوع شمش ها می باشد.


شمش فولادی چیست؟
شمش فولادی به عنوان ماده اولیه برای ساخت انواع مقاطع فولادی مانند میلگرد، ناودانی، نبشی و موارد مشابه دیگر استفاده می شود. در اصل نوع بیلت شمش های فولادی دارای عرض کم از 15 سانتی متری است و سطح مقطع آن کم تر از 230 سانتی متر است.
بیش تر کارخانه هایی که جزو تولید کننده های فولاد هستند، شمش های فولادی را نیز ساخته و در اختیار مشریان قرار می دهند. کارخانه های تولیدی شمش های فولادی با در نظر گرفتن احتیاج بازار و توجه دادن به محصول نهایی، ترکیب های شیمیمایی مختلفی را برای تولید شمش به کار می برند و به همین دلیل احتمال دارد وزن شمش کارخانه های مختلف با همدیگر متفاوت باشد.
این محصولات جزو مهم ترین کالای فولادی است،  این شمس ها به وسیله شرکت های فولادی تولید و به بازار عرضه می شوند که بر أساس نیاز صنعتی که دارد به طور ساختارهای شیمی و فیزیکی ساخته می شوند. ظاهر شمس های فولادی به صورت ذوزنقه است و طول هر یک از آن ها در نهایت به 2 متر می رسد از علل های محبوبیت این محصول می توان به قابلیت حمل و نقل راحت آن اشاره کرد. خرید شمش فولادی در کارخانه ها و شرکت های مختلف امروزی می تواند به راحتی انجام شود.


کاربردهای رایج شمس فولادی
شمش های فولادی در مواردی نظیر موارد پایین می توانند کاربردی باشند:
میلگرد
نبشی
ناودانی
سپری
تیرآهن
موارد دیگر