×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش روی

یکی از کاربردهای متداول شمش روی استفاده از آن به عنوان نوعی آلیاژ است. این آلیاژ در صنایع مختلف به خصوص در صنعت ریخته گری جهت تولید و ساخت وسایل الکترونیکی یا اتصالات سخت افزاری مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این مورد، می توان کاربردهای مختلف دیگری را برای شمش روی عنوان کرد که همین کاربردها موجب شده تا کارخانجات در سراسر دنیا بیش از 13 میلیون تن شمش روی تولید و روانه بازار کنند. بسته به نوع شمش می توان از آن در تولید اکسیدها، مواد شیمیایی و ساخت انواع آلیاژ ریخته گری روی استفاده کرد. همچنین شمش روی در فرایند و پروسه گالوانیزه کردن می تواند به خوبی از فولاد محافظت کرده و از خوردگی آن جلوگیری کند.

 

خرید شمش روی

مهم ترین نکته در خرید شمش روی، دقت به شناسه های کیفی و اطلاعات محصول است. اینکه دقیقا محصول ارائه شده همان چیزی باشد که شما مد نظر دارید. از آن جایی که تنوع در این محصولات بالاست، بهتر است برای اینکه از سردرگمی نجات پیدا کنید، به فروشگاه های معتبر محصول مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را از این مراکز درخواست کنید. این مجموعه ها با سابقه ای که دارند می توانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کرده و خریدی رضایت بخش را برای شما به ارمغان آورند. درصورتی که برای قیمت روی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شمش روی

کیفیت در تعیین قیمت شمش روی حرف اول را می زند. اصولا محصولات و تجهیزات این چنینی که در صنایع مختلف به کار می روند با یک مولفه سنجیده می شوند و آن هم درصد خلوص و کیفیت محصول است. شمش روی عرضه شده به بازار در دو گروه قرار می گیرد. محصولات تولید داخل و محصولات وارداتی که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را داشته و در سطوح کیفی متفاوتی قرار می گیرند. شما می توانید بسته به نیاز و بودجه خود، هر یک از انواع آن را تهیه کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 
 
 

شمش روی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش روی 102,000 تومان متال میثم سفارش محصول

فروشگاه ها