× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

خرید سایر فروآلیاژها

برای تهیه انواع فروسیلیس، فرومولیبدن، فروکروم و خرید سایر فروآلیاژهای کاربردی در صنعت می‌توانید به مراکز آنلاین مراجعه کنید. این فروشگاه ها، تمامی آنچه را که از محصولات صنعتی و خدمات مربوط به آن‌ها نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر در خرید خود نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مسئولین فروش ارتباط برقرار نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. از آن جایی که فروآلیاژها نقش بسیار مهمی در صنایع دارند، کیفیت و خلوص بالا در آن‌ها حرف اول را می‌زند. بنابراین سعی کنید حتما قبل از خرید از اعتبار فروشگاه مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

 

قیمت سایر فروآلیاژها

فروآلیاژها در صنعت انواع گوناگونی دارند و هریک بسته به خواص خود، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. از جمله مهم‌ترین فروآلیاژهای موجود در بازار می‌توان به فرومنگنز، فروسیلیسیم و فروکروم اشاره کرد. لیست هزینه این فروآلیاژها و قیمت سایر فروآلیاژها پرکاربرد در صنعت را می‌توانید از طریق مراکز معتبر کسب کنید. این قیمت‌ها براساس نوسانات بازار و تغییر قیمت مواد و ترکیبات اولیه دچار افت و خیزهایی می‌شود. از این رو بهتر است برای اطلاع از قیمت روز محصولات، با مراکز فعال این حوزه در ارتباط باشید. 
 
 

سایر فروآلیاژها

در صنایعی همچون صنعت فولاد، برای اینکه بتوانند در برخی از خواص فلزات تغییراتی ایجاد کنند و یا این خواص را بهبود ببخشند از فروآلیاژها استفاده می‌کنند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین ترکیب موجود در این فروآلیاژها، آهن است که با دیگر عناصر همچون سیلیکون، منگنز و آلومینیوم ترکیب می‌شود. فرومنگنز، فروسیلیکون، فرو فسفر و سایر فروآلیاژهای موجود در صنعت همگی با انجام عملیات اکسیژن‌زدایی از فلزات، باعث حذف انواع ناخالصی در آن‌ها می‌شوند. برای تولید این فروآلیاژها از زغال سنگ، کک و سنگ آهن استفاده می‌شود و معمولا می‌توان آن‌ها را به دو روش آماده کرد. استفاده از کوره‌های بلند و کوره‌های قوس الکتریکی. 
 

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.

سایر فروآلیاژها وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
محصول کشور چین 1 تومان رستاک صنعت تارا سفارش محصول
فروسیلیکو منگنز هندی 57,000 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول

سایر فروآلیاژها داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
فروسیلیکو منگنز ایرانی 54,000 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول
فروفسفر 75,000 تومان تامین کالا اشتاد تجارت سفارش محصول

سایر فروآلیاژها مجتمع آندیا فولاد زنجان

شرح محصول قیمت فروشنده
فروسیلیکو منگنز 53,000 تومان تامین کالا اشتاد تجارت سفارش محصول

02122791943