× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 خرید ساچمه نیکل با بالاترین کیفیت، قیمت روز ساچمه نیکل

 

ساچمه نیکل
نیکل یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین فولادهای آلیاژی است که نقش مهمی در جلوگیری از آسیب‌های فیزیکی مانند زنگ‌زدگی دارد. اهمیت بالای نیکل در صنعت به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، چکش‌خواری، استحکام زیاد، خواص مغناطیسی و الکتریکی باعث شده است تا به سه شکل نیکل ورقه‌ای، نیکل ساچمه‌ای و نیکل پلیت یا صفحه‌ای استفاده شود. در حالت عادی نیکل فلزی براق به رنگ سفید و نقره‌ای است که طی فرایند ذوب و تغییر شکل به حالت ساچمه‌ای، در اندازه‌های متفاوت تولید می‌شود. گفتنی است خرید نیکل ساچمه‌ای به علت اهمیت بالای آن در آلیاژها، بیش از حالات دیگر نیکل است. ساچمه نیکل به عنوان تقویت‌کننده به آلیاژها اضافه می‌شود و استحکام فولاد را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. از کاربردهای ساچمه نیکل می‌توان به استند یا پایه بلندگو، وزنه‌ها، منجنیق و اسلحه اشاره کرد. برای خرید انواع ساچمه نیکل و اطلاع از قیمت ساچمه نیکل، راهنمای زیر را مطالعه کنید:

 

 قیمت ساچمه نیکل

اگر به دنبال خرید ساچمه نیکل هستید، با مطالعه موارد زیر، تجربه بهترین و کاربردی‌ترین خرید را داشته باشید.


خلوص نیکل

گفتنی است قیمت ساچمه نیکل هم مانند دیگر مواد معدنی، به خلوص نیکل و درجه کیفت آن بستگی دارد. با توجه به درجه واکنش، این خلوص می‌تواند تا ۹۹ درصد افزایش یابد.


آبکاری ساچمه نیکل

کیفیت کلی ساچمه نیکل با فرایند آبکاری بهتر می‌شود. در واقع طی آبکاری، گلوله‌ها سخت می‌شوند و نفوذ بیشتری پیدا می‌کنند. نیکل ساچمه‌ای طی دو مرحله آبکاری می‌شود: ابتدا آبکاری با مس برای افزایش چسبندگی و سپس آبکاری با روکش سنگین نیکل برای کاهش تخلخل. طی این مراحل، اصطکاک ساچمه نیکل کم‌تر می‌شود و به نفوذ بهتر آن کمک می‌کند.


ساچمه نیکل وارداتی یا تولید داخل

باید توجه داشت که قیمت نیکل ساچمه‌ای وارداتی و ساچمه نیکل‌های تولید داخل با یکدیگر تفاوت دارد.


اندازه ساچمه‌های نیکل

فاکتور اندازه هم بر قیمت ساچمه نیکل موثر است، چرا که ساچمه نیکل می‌تواند در اندازه‌های ریز و درشت تهیه شود. البته بیشتر مواقع، اندازه‌ها متناسب با نیاز مشتری تعیین می‌شوند.
تمامی موارد گفته شده در قیمت ساچمه نیکل موثرند. شما می‌توانید کیفیت مورد نظر خود را با توجه به کاربردی که انتظار دارید، تعیین کنید. باید بدانید دقت داشتن در انتخاب کیفیت به تناسب خواسته شما اصلا کار سختی نیست و با مطالعه راهنمای خرید انواع ساچمه نیکل، به راحتی می‌توانید از سرمایه خود بهترین استفاده را داشته باشید و مناسب‌ترین قیمت ساچمه نیکل را انتخاب کنید.

راهنمای خرید ساچمه نیکل

یکی از نکاتی که همیشه باید مد نظر قرار بگیرد کیفیت محصول مورد نظر است. این قانون در خرید ساچمه نیکل نیز پا برجاست. مورد دیگر تولید کننده معتبر است ساچمه های نیکل در کشور برخی در داخل تولید میشوند و برخی دیگر وارداتی هستند. حتما باید در این مورد اطلاعات کافی را داشته باشید.

 

مشاوران ما در تجارت گرام آمده پاسخگویی و راهنمای شما در خصوص خرید ساچمه نیکل می باشند