× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت فولاد پرآلیاژ، خرید و فروش انواع فولاد پر آلیاژ

 

عوامل موثر بر روی قیمت فولاد پر آلیاژ

قیمت فولاد پر آلیاژ می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد که از مهم ترین این عوامل می توان به مواردی مانند ترکیب عنصرهای سازنده فولاد، سایز و اندازه فولاد، شرکت یا کارخانه تولید کننده آن، قیمت فولاد پر آلیاژ، میزان تورم اقتصادی، نرخ ارز جهانی، مدل فولاد، وضعیت اقتصادی کشور، درجه کیفیت ساخت محصول، ماده سازنده اولیه و دستمزد کارگران اشاره کرد. همچنین بهتر است بدانید این محصول نیز مانند هر محصول دیگری بسته به علت های مختلف می تواند دچار نوسانات قیمتی شود. همچنین یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت فولاد پر آلیاژ تاثیر می گذارد درصد عنصرهای تشکیل دهنده آن است که  کم و زیاد و یا عوض شدن آن ها می تواند باعث تفاوت در قیمت آن ها باشد. حائز اهمیت است که فولادهای پر آلیاژ در شکل ها و مدل های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شوند و شما می توانید از کارخانه ها و شرکت های قابل اطمینان اقدام به خرید انواع فولاد پر آلیاژ کنید، پیشنهاد می کنیم در نظر داشته باشید که خرید فولاد پر آلیاژ را از مکان های با معتبر و مناسب انجام دهید.


راهنمای خرید فولاد پر آلیاژ

برای خرید فولاد پر آلیاژ و محصولات مشابه بهتر است ابتدا با مشاوران و کارشناسان در این زمینه  انتخاب خود و کاربردی بودن آن برای خودتان مطمئن شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم هنگام خرید فولاد پر آلیاژ دقت کرده و قبل از خرید به خوبی درباره آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین محصول با کیفیت بالا و قیمت ارزان را تهیه کنید.

 

 

فولاد پر آلیاژ

فولاد یکی از کاربردی ترین فلزات در سرتاسر جهان است. در حقیت خود فولاد یک نوع آلیاژ است که از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود. فولاد پر آلیاژ یکی از انواع رایج فولادهای آلیاژی است که در مقابل نیروی مکانیکی و حرارتی پایداری بالایی را از خود نشان می دهد.  به همین خاطر در صنایع مختلفی کاربرد دارد. و خرید فولاد پر آلیاژ نیز به همین دلیل از جچم بالایی برخوردار می باشد.


فولاد پر آلیاژ چیست و دارای چه خواصی است؟

فولاد پر آلیاژ ریخته گری شده به طور زیاد و به علت پایداری بالا در برابر خوردگی در محیط های آبی در دمای محیط و یا نزدیک به این دما و یا کار در اتمسفر با گاز داغ و در دماهای بسیار بالا بین 65 الی 1200 دیجه سانتی گراد به کار گرفته می شود.
خواص فولاد های پر آلیاژ به این صورت است که سختی و استحکام آن ها را می توان به وسیله عملیات های حرارتی صحیح عوض کرد، اگرچه فولادهای ریخته گری پر آلیاژ که از 20 الی 30 درصد کروم Ni+ تشکیل شده اند را نمی توانید سخت کنید و خواص این مواد بستگی به ترکیب استفاده شده در عناصر آن ها دارد و عملیات حرارتی در خواص آن ها تاثیری ندارد به همین علت توجه خاصی را برای فولادهای پرآلیاژ در ریخته گری، ذوب و عملیات حرارتی داشته باشید.