× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

افزودنی‌های بتن

قیمت افزودنی‌های بتن مرغوب ، خرید وفروش انواع افزدونی بتن

 

نحوه تعیین قیمت افزودنی بتن

برای افزودنی‌های بتن می‌توان انواع مختلفی را در نظر گرفت که به طور کلی به دو گروه افزودنی شیمیایی و معدنی تقسیم‌بندی خواهند شد. اما آنچه که برای استفاده از هر کدام از این افزودنی‌ها حائز اهمیت است، قیمت آنهاست. در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه کشور ایران به صورت کلی در منطقه‌ای زلزله‌خیز قرار دارد بهتر است برای تولید سازه وزن آن را کاهش دهیم که شاید یکی از بهترین روش‌ها استفاده از مصالح سبک مانند بتن باشد که می‌توان در آن از انواع افزودنی به جهت افزایش مقاومت نیز استفاده کرد. اما هر یک از افزودنی‌های بتن دارای قیمت‌های مختلفی هستند که این قیمت بر اساس موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:

کیفیت افزودنی.

نوع برند افزودنی.

روش تولید افزودنی.

وزن و اندازه افزودنی.

عرضه و تقاضا برای افزودنی.

 

راهنمای خرید افزدونی بتن

به هر نوع ماده‌ای جز مواد تشکیل دهنده‌ی اصلی بتن که به دلیل افزایش کیفیت و عمر این محصول به آن اضافه می‌شود، برای خرید افرودنی بتن نیاز است که با متخصص و افرادی که دارایت تجربه کافی هستند افزودنی بتن گفته می‌شود. این افزودنی‌ها شامل روان‌کنندها، زودگیر و دیرگیرهای بتن، ضدیخ، هوازای بتن، فیلرها، موادهای پوزولانی، الیاف پلمیری و غیره هستند. برای آنکه بتوانید هر یک از این افزودنی‌ها را خریداری کنید، در ابتدا باید کیفیت هر یک را در نظر بگیرید. ضمناً توجه داشته باشید که این موادهای افزودنی در وزن‌های مختلفی عرضه می‌شوند که طبیعتاً قیمت‌های مختلفی نیز خواهند داشت. 

 

افزودنی بتن چیست؟
برای خرید افزودنی بتن باید با کاربرد هرکدام آشنا بود به هر ماده‌ای به جز سه مادۀ اصلی، که به بتن اضافه شود تا خاصیت و کارآیی جدیدی به آن بدهد، افزودنی بتن می‌گویند. 
انواع افزودنی بتن را می‌توان به شرح زیر دانست:
روان کننده‌ها و فوق روان‌کننده‌ها
هوازدای بتن
ضدیخ بتن
زودگیر و دیرگیر بتن
بهبود دهندگان ویسکوزیته
آب‌بند کننده‌ها
الیاف پلیمری
پرکننده‌ها
رنگ
انواع مختلف این افزودنی‌ها به‌منظور بهبود خواص بتن به آن اضافه می‌شود که هر یک از آن‌ها با توجه به کارآیی خود کیفیت و قیمت متفاوتی دارد. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت افزودنی بتن و نکات هنگام خرید افزودنی بتن اشاره خواهیم کرد

 

افزودنی‌های روان کننده (یا فوق روان کننده)

در خرید افزودنی بتن می بایست به کاربری هرکدام توجه کرد تا نوع مناسب براب پروژه خود را انتخاب کنید. یکی از پر درخواست ترین مواد افزودنی راون کننده ها هستند. استفاده از این نوع افزودنی با چند هدف انجام می‌شود. ابتدا اینکه افزایش مقاومت در بتن با کاهش نسبی آب به سیمان انجام خواهد شد. در وهله‌ی بعدی می‌توان به کارآیی بتن با استفاده از افزایش مقدار سیمان در بتن امیدوار شد و نهایتاً این افزودنی می‌تواند مقاطعی که در دسترس نیستند را به راحتی پر کنند. ضمناً در نظر داشته باشید مدت اعتبار موادهای افزودنی آب پایین بوده و بسته به نوع و ترکیبات شیمیایی آن خواهد داشت.

 

در صورت بروز هرگونه سوال در مورد خرید افزودنی بتن و قیمت افزودنی بتن شما می‌توانید با متخصصان ما در تجارت گرام آماده ارائه پاسخگویی به شما متشریان عزیز هستند

02122791943