× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
ورق قلع‌ اندود

 قیمت ورق قلع اندود، قیمت روز ورق قلع اندود در سایز های مختلف

 

عوامل مؤثر بر قیمت ورق قلع اندود

یکی از عوامل مؤثر بر قیمت ورق قلع اندود، میزان گرید و ضخامت محصول است. با توجه به تنوع مصرفی ورق، این محصول در گریدها و ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شود. ضخامت ورق قلع اندود معمولا 0.13 تا 0.50 میلیمتر است و قیمت‌های متفاوتی دارد. وزن ورق و ابعاد آن نیز بر قیمت ورق قلع اندود تأثیرگذار است. وزن ورق قلع متناسب با ابعاد و ضخامت آن متفاوت است. اشکال متنوع ورق که از نوع فابریک، سفارشی یا برش‌خورده در بازار موجود است بر قیمت ورق قلع اندود تأثیر می‌گذارد. به طور کلی ورق‌های فابریک در مقایسه با سایر ورق‌ها، گران‌تر هستند. نرخ ارز، شرایط بازار، دسترسی به مواد اولیه، تولیدات داخلی محصول، هزینه حمل‌ونقل موجب تغییر روند قیمت ورق قلع اندود می‌شود. وضعیت عرضه و تقاضا مانند هر محصول دیگری، قیمت ورق قلع اندود را تغییر می‌دهد. اگر ورق قلع اندود بیشتر از نیاز بازار تولید شود، موجب کاهش قیمت آن می‌شود. 

    

راهنمای خرید ورق قلع اندود

در زمان خرید ورق قلع اندود باید به کیفیت، استحکام و ضخامت ورق دقت کرد که دارای ظاهر صیقلی و درخشان، ضخامت یکنواخت و فاقد زنگ‌زدگی باشد. برای خرید ورق قلع اندود باید گریدی انتخاب کرد که متناسب با کار موردنیاز خود باشد، در غیر این صورت شاهد کارایی مطلوب محصول نخواهیم بود. شهرت و اعتبار یک شرکت در زمان خرید ورق قلع اندود مهم است. شرکت‌هایی که گواهینامه معتبر دارند و از یک سیستم مدیریت کیفیت داخلی مناسب برخوردار هستند باید در رده‌های نخست خرید ورق قلع اندود قرار بگیرند.
همچنین بهتر است از فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌هایی اقدام به خرید ورق قلع اندود کرد که خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این فروشگاه‌ها باید با شرکت‌های تولیدکننده در ارتباط باشند تا در اسرع‌ وقت بتوانند به درخواست‌های خریداران پاسخ دهند. ارائه انواع ورق قلع اندود با توجه به درخواست مشتریان، پشتیبانی مناسب و ضمانت‌نامه فروش از جمله ویژگی‌های شرکت تولیدکننده است که در زمان خرید ورق قلع اندود باید مدنظر قرار بگیرد. برای خرید ورق قلع اندود نیاز است با قیمت‌های روز بازار آشنا بود تا بتوان محصولی با قیمت مناسب تهیه کرد.                  

 

ورق قلع اندود چیست؟
ورق قلع اندود یک نوع ورق روغنی است که در مراحل پوشش‌دهی، لایه‌هایی از قلع بر روی سطح آن قرار می‌دهند و معمولا سطح پایانی را با لایه‌ای نازک از کروم می‌پوشانند تا از آن محافظت کند. از خاصیت مهم ورق قلع اندود می‌توان به نگهداری موادغذایی و سایر محصولات اشاره کرد. همچنین این ورق دارای استحکام، فرم‌پذیری و عدم‌ شکنندگی در زمان حمل‌ونقل است که با این ویژگی در صنایع مختلف شیمیایی، دارویی، بسته‌بندی موادغذایی و ... استفاده می‌شود. از تأثیرات مهم پوشش قلع بر روی ورق این است که موجب جلوگیری از فرسایش زودهنگام ورق می‌شود و در واقع عملکردی مانند ضدزنگ دارد و در مناطق مرطوب کاربرد زیادی دارد. از ورق قلع اندود برای ساخت قوطی‌های نگهداری موادغذایی، تجهیزات الکترونیکی، قطعات رادیو و ... استفاده می‌شود. این ورق‌ها کاملا قابل بازیافت هستند. ورق قلع اندود در انواع مختلف مات، براق و نقره‌ای تولید می‌شود.