×

فروشگاه ها ارتباط با ما

تسمه نوردی

این تسمه یک نوع حلقه است که از مواد انعطاف پذیر ساخته شده است و  برای ساخت پیوندهای مکانیکی و منتقل دادن انرژی بین دو یا چند شفت به کار گرفته می شود. تسمه ها را معمولا با معیارهای اندازه گیری میلی متر یا اینچ اندازه گیری می کنند که در تسمه های میلی متری قطر خارجی و در تسمه های اینچی قطر داخلی ملاک اندازه گیری محسوب می شود. تسمه های مقطعی صاف به صورت چهار گوش و مستطیلی شکل است که بر اساس نوع و سایز دارای کاربردهای مختلفی است و با قیمت های مختلفی می توان خرید تسمه نوردی را انجام داد.
 

خرید تسمه نوردی

برای خرید تسمه و محصولات مشابه در این زمینه بهتر است از قبل از خرید آن اطلاعات کافی درباره مشخصات و ویژگی های آن داشته باشید و بعد از اینکه اطلاعات کافی را در این باره کسب کردید می توانید اقدام به خرید تسمه نوردی کنید. برای این کار یا باید خودتان در این زمینه اطلاعات داشته باشید و اگر در این باره اطلاعی ندارید می توانید از کارشناسان و مشاوران باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید. همچنین توصیه می کنیم درباره خرید مرغوب ترین تسمه نوردی دقت زیادی را داشته باشید و قبل از خرید به خوبی در این باره تحقیق کنید تا بتوانید بهترین محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب را در این حیطه تهیه کنید.
 

قیمت تسمه نوردی

خرید تسمه نوردی نیز مانند دیگر محصولات مشابه دیگر ملزم به دانستن اطلاعات کاربردی و رایج در آن مورد است. عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت تسمه نوردی تاثیر بگذارد که از این عوامل می توان به مواردی مانند نوع محصول، مدل آن، سایز و اندازه، کارخانه تولید کننده، قیمت لحظه ای تسمه نوردی، قیمت تعیین شده به وسیله کارخانه سازنده، نرخ ارز، میزان تورم، وضعیت اقتصادی کشور، نوسان های اقتصادی ، کیفیت ساخت و موارد دیگر اشاره کرد. در نهایت می توان گفت تمامی این موارد بر روی قیمت تسمه نوردی می توانند تاثیر گذار باشند. درصورتی که برای قیمت فلزات آهنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 
 

تسمه نوردی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
تسمه آهنی 5 میل با وزن 14 266,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 4 میل با وزن 12 228,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 3 میل با وزن 9 171,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 2.5 میل با وزن 6 114,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 2 میل با وزن 5 95,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول

تسمه نوردی پارس فلز

شرح محصول قیمت فروشنده
تسمه نوردی 17,500 تومان پارس فلز سفارش محصول

فروشگاه ها