× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
سپری آهنی

 قیمت سپری آهنی، خرید انواع سپری آهنی از تمام تولید کنندگان

 

نحوه تعیین قیمت سپری آهنی

سپری های آهنی دارای کاربردهای زیادی در ساختن درب و پنجره دارند و علاوه بر این مورد در زیرسازی نماهای بتنی نیز از این محصول استفاده می شود. قیمت سپری آهنی به صورت ثابت نیست و می توان گفت قیمت سپری آهنی با توجه به مشخصات کلی، ابعاد، سایز ،ضخامت، طول و برند تولید کننده آن می تواند متفاوت باشد و تفاوت در این شاخصه ها باعث تغییر در قیمت نهایی این محصول می شود.


راهنمای خرید سپری آهنی

سپری آهنی جزو پرطرفدارترین مقاطع برای بالا بردن مقاومت سازه های ساختمانی است. اگر قصد خرید سپری آهنی را دارید ابتدا تمامی احتیاجات خود را در نظر بگیرد و کاربردی که از این محصول می خواهید استفاده کنید را به خوبی مشخص کنید، همچنین می توانید از کارشناسان موجود در این حوزه برای خرید سپری آهنی راهنمایی و مشورت بگیرید و بعد از آن اقدام به خرید کنید.

 

سپری آهنی

سپری آهنی جزو مقاطع فولادی است که علاوه بر سادگی دارای کاربردهای زیادی در صنعت ساخت و ساز بناهای مختلف است. این محصول فولادی جزو پروفیل های باز محسوب می شود که شکل آن شبیه حرف انگلیسی T است. لبه های این محصول به دو شکل لبه تیز و لبه گرد ساخته می شوند. در ادامه درباره قیمت سپری آهنی توضیحات بیش تری را ارائه می کنیم با ما همراه باشید.


مشخصات و ابعاد رایج سپری آهنی

همان گونه که اشاره کریم سپری آهنی دارای لبه تیز و یا گرد است، طول این محصول به طور ثابت از 6 شروع شده و تا 12 متر می تواند موجود باشد. در صورتی که لبه تیز این محصول در اندازه های 20 الی 40 میلی متری و لبه گرد آن در اندازه های 30 الی 140 میلی متر ساخته و به بازارا عرضه می شود. ضخامت سپری های آهنی نیز در اندازه های رایج 0.9 الی 2.5 میلی متر یافت می شوند اما می توان گفت کاربردی ترین ضخامت آن، اندازه 2 میلی متری آن است. یکی از محاسن خرید سپری آهنی این است که می توانید علاوه بر اندازه و ضخامت های رایج آن را در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید. همچنین در نظر داشته باشید که در زمان خرید این محصول آن را بر اساس اندازه لبه نام گذاری می کنند برای مثال سپری با لبه 100 میلی متری را با نام سپری 10 شناخته می شود.


کاربرد سپری آهنی
از کاربردهای رایج  و علت خرید سپری آهنی می توان به موارد پایین اشاره کرد:
ساختن سازه های فلزی
ساخت انواع خرپا
ساخت ستون
ساخت اسکلت گلخانه
ساخت انواع درب و پنجره
در اتصالات پل به ستون مورد استفاده قرار می گیرد
ساخت سقف کاذب


مزیت های استفاده از سپری آهنی

به کار بردن این محصول در ساخت و ساز علاوه بر این که باعث بالا رفتن مقاومت سازه ها می شود بلکه دیگر احتیاجی به استفاده از مصالح ساختمانی سنتی، مقاطع فولادی دیگر مانند پروفیل آلومینیومی، اتصالات و غیره ندارید و همین مسئله هزینه های ساخت و ساز را کاهش می دهد. همچنین قیمت سپری آهنی در مقایسه با پروفیل ها کم تر بوده و یک گزینه به صرفه و اقتصادی محسوب می شود.