× Fa فارسی En English

درباره ما

ماشین آلات صنعتی

 خرید ماشین آلات صنعتی ، (قیمت تمامی ماشین آلات صنعتی) 

 

قیمت انواع ماشین آلات صنعتی

با پیشرفت علم و فناوری، توسعه‌ی قابل توجهی در زمینه‌ی ماشین آلات صنعتی ایجاد شده است. انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی با کاربردهای گسترده در صنایع مختلف وجود دارند، آشنایی شما با ماشین آلات صنعتی مختلف از قبیل دستگاه سرند، ماشین آلات دانه بندی، ماشین آلات فرآوری سنگ آهن، دستگاه آسیاب سنگ آهن، دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی در چه حدی است؟ با ما همراه باشید تا به طور خلاصه اطلاعاتی در رابطه با این نوع ماشین آلات صنعتی کسب نمایید.


دستگاه سرند

این دستگاه، نوعی الک صنعتی است که جهت جداسازی و دانه‌بندی کانی‌های معدنی مختلف در اغلب کارخانجات و معادن بکار می‌رود و بسته به اندازه‌ی دانه، تعداد طبقات دستگاه متغیر است. این نوع دستگاه در صنایع دارویی، شیمیایی، صنعتی، کشاورزی، نفت و گاز کاربرد دارد. قابلیت جداسازی حجم زیادی از مواد (در حد چندین تن) در ساعت به¬وسیله¬ی این دستگاه وجود دارد و اندازه‌ی ذرات جداشده معمولا در ابعاد 350 میکرون تا حدود 350 میلی‌متر می‌باشد.

 

ماشین آلات دانه بندی

این نوع از ماشین‌آلات صنعتی، جهت خردکردن و دانه بندي موادمعدنی مختلف از قبیل شن، ماسه، کانی-ها، موادغذایی و کشاورزی با ظرفیت¬های متفاوت کاربرد دارد. این دستگاه قادر است با توجه به نیاز و خواسته‌ی مشتری، دانه بندی مواد مختلف را به وسیله‌ی دستگاه، طراحی و تولید کند.


ماشین آلات فرآوری سنگ آهن

فراوری سنگ آهن جهت کسب عیار بالایی از آهن، فرایندی زمان‌بر و پرهزینه است. لذا استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف جهت بهینه کردن شرایط فراوری آهن لازمه‌ی کار است. دستگاه‌های مختلفی جهت این فراوری بکار رفته است، از جمله: آسیاب کردن و دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی.


دستگاه آسیاب سنگ آهن

این دستگاه جهت خردایش مواد معدنی از قبیل آهن و سایر مواد معدنی در ابعاد ریز، حجم وسیع و در مدت زمان بسیار کمتر نسبت به روش‌های سنتی، بکار می‌رود. بنابراین جهت استخراج ماده‌ی مورد نظر، ابتدا لازم است آسیاب شدن کانی به ابعاد کوچکتر صورت گیرد.


دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی

در این دستگاه، جدایش ثقلی و مغناطیسی جهت جداسازی مواد معدنی مختلف صورت می‌گیرد. در قسمت جدایش ثقلی، ذرات بر اساس خاصيت اختلاف وزن مخصوص از یکديگر جدا مي‌شوند و در قسمت مغناطیسی، کانی‌ها و مواد معدني با استفاده از خصلت مغناطيسي در میدان مغناطیسی، جداسازی می‌شوند. قدرت میدان مغناطیسی به کار رفته با توجه به خاصیت مغناطیسی مواد مختلف اعمال می‌شود. در صورت اعمال میدان مغناطیسی با شدت بالا، مواد پارامغناطیس از مواد غیرمغناطیس جداسازی می‌شود. با توجه به نوع و ابعاد ذرات، قسمت‌های مختلفی برای دستگاه در نظر گرفته شده است. مثلا جداكننده‌ی مغناطيسي خشك با شدت میدان مغناطیسی پايين جهت جداسازی مواد معدنی مغناطیسی خشک و در ابعاد درشت؛ و جداکننده‌ی مغناطيسي تَر با شدت میدان مغناطیسی بالا، جهت جداسازی مواد معدنی مغناطیسی تَر و در ابعاد ریز کاربرد دارد.

02122791943