× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت تسمه فابریک ، خرید تسمه فابریک با بالاترین کیفیت

 

عوامل موثر بر روی قیمت تسمه فابریک

قیمت تسمه فابریک می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته شود که از این عوامل می توان به مواردی مانند عرض تسمه، طول تسمه، وزن تسمه بر اساس کیلوگرم، قیمت تسمه فابریک، کیفت ساخت، مواد اولیه استفاده شده، برند یا شرکت تولید کننده، نرخ ارز، میزان تورم، شرایط اقتصادی کشور، نوسان های بازار، قیمت تعیین شده به وسیله تولید کننده محصول، دستمزد نیروی کاری و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین در صورتی که قیمت مواد اولیه استفاده در ساخت این محصول افزایش یابد قیمت نهایی این محصول نیز بالاتر می رود به همین علت در زمان خرید تسمه فابریک دقت لازم را داشته باشید.


راهنمای خرید تسمه فابریک

برای خرید تسمه فابریک و دیگر محصولات در این زمینه لازم است تا اطلاعاتی را در مورد مشخصات، ویژگی ها و کاربردهای آن داشته باشید اگر از قبل خودتان به این مسائل واقف هستید که هیچ اما اگر در این باره هیچ نوع اطلاعاتی را ندارید حتما قبل از خرید تسمه فابریک درباره آن با مشاوران و کارشناسان خبره و با تجربه مشورت کنید تا بتوانید بهترین محصول ممکن را برای کارهای خود انتخاب کنید. همچنین حتما درباره خرید آن دقت لازم را به خرج دهید و قبل از خرید درباره آن اطلاعات کاملی را به دست آورید تا بتوانید از این طریق اقدام به خرید مرغوب ترین تسمه فابریک کنید و بتوانید برای اهداف خود آن را به کار ببرید.

 

تسمه فابریک

تسمه های آهنی دارای سه دسته کلی هستند که از تسمه نوردیری، تسمه ماشینکاری و تسمه فابریک تشکیل می شود. یکی از انواع مختلف تسمه های آهنی، تسمه فابریک است که در اصل یک نوع پروفیل فولادی است. مواد اولیه ای که برای ساخت تسمه های فابریک استفاده می شود در اغلب موارد از فولاد و شمش های فولادی است که بعد از حرارت دادن شمش های فولادی در کوره های نورد در شکل های مستطیلی ساخته می شود.  قیمت تسمه فابریک به هزینه تهیه فولاد و شمش های فولادی بستگی دارد.


تسمه فابریک چیست؟
در ساخت تسمه ها از نوع فابریک از فولادهایی که در کوره ها ساخته شده اند استفاده می شود اما برای ساخت تسمه های نوردی از فولادهای بازیافت شده استفاده می کنند. روش ساخت تسمه فابریک و تسمه نوردی شباهت زیادی به هم دارند.
تسمه های ماشینکاری به نسبت تسمه های فابریک دارای ابعاد دقیق تری هستند. تسمه ها در حالت معمول در طول 2 الی 7 متر و در عرض 1 الی 100 سانتی متر و ضخامت 3 الی 10 میلی متر تولید می شوند. خرید تسمه فابریک فولادی بیش تر برای ساخت تیر آهن انجام می شود و در صنایعی مختلف مانند ساختمان سازی و غیره  نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.


معرفی کاربردهای تسمه فابریک
خرید تسمه فابریک به دلیل کاربردهای مختلف و گوناگونی که دارد و در کارهای مختلفی که از آن استفاده می شود معروف است. بعضی از مهم ترین کاربرد های این تسمه عبارت اند از:
در کارهای بسته بندی محصولات مختلف از آن استفاده می شود.
از تسمه های فابریک برای ساخت انواع تیرچه های فولادی استفاده می شود.
در کاربردهای ساختمان سازی
در ساخت تیر آهن هایی که با روش های جوشکاری لیزری ساخته شده اند.