× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

قیمت شیشه دوجداره ، خرید شیشه دوجداره با کیفیت با قیمت مناسب

 

شیشه دو جداره چیست؟

در دنیای ماشینی امروز، آلودگی صوتی در کنار دیگر آلودگی‌‌ها انسان‌‌ها را آزار می‌‌دهد. حتی اگر شما در منزل در حال استراحت باشید و یا در محل کار مشغول انجام کار،از سر و صدای ماشین‌، مترو و آدم‌‌ها در امان نخواهید بود. تمام این مشکلات باعث می‌‌شوند تا بخواهید اقدامی در جهت بهبود شرایط انجام دهید.

ما قصد داریم که نکاتی که باید در خرید شیشه دوجداره به آن توجه کرد و مواردی که در قیمت شیشه دوجداره موثر است توضیح دهیم

می‌‌توان گفت شیشه‌‌ها اساسی‌‌ترین نقش را کنترل صدا دارند. در سال‌‌های اخیر، محصولی به نام شیشه دو‌‌جداره وارد بازار شده است که می‌‌تواند سر و صدا را به صورت چشم‌‌گیری کاهش دهد. ساختمان شیشه‌‌های دو‌‌جداره دقیقا شبیه شیشه‌‌های معمولی است، تنها با این تفاوت که دو شیشه به صورت موازی با‌‌هم قرار می‌‌گیرند و میان آن‌‌ها نیز با گازی بی‌‌اثر( در اکثر اوقات گاز آرگون) پر می‌‌شود. در بازار شیشه‌‌ی سه‌‌جداره نیز موجود است که از 3 شیشیه داخل آن استفاده شده است، اما کاربرد کمتری نسبت به شیشه دو‌‌جداره دارد.

این شیشه‌‌ها نیز همانند همه‌‌ی محصولات دارای معایب و مزایایی هستند که در ادامه به آن‌‌ها اشاره خواهیم کرد.

اما مهم‌‌ترین مسئله، دلیل انتخاب شیشه دو‌‌جداره علاوه بر عایق صدا بودن آن است.

1) عایق گرما و سرما: این شیشه‌‌ها از به هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌‌کنند. در برخی کشور‌‌ها تحقیقات نشان داده استفاده از این شیشه‌‌ها مصرف انرژی را در فصول مختلف سال تا 20% کاهش می‌‌دهد.

2) خاصیت ضد سرقتی: افزایش امنیت یکی دیگر از مزایای این شیشه‌‌ها هستند زیرا به راحتی شکسته نمی‌‌شوند.

3) در برابر اشعه‌‌  UV و فرابنفش به صورت عایق عمل می‌‌کنند.

4) مقاوم در برابر بلایای طبیعی: این شیشه در هنگام وقوع زلزله امن‌‌تر از شیشه‌‌های معمولی عمل می‌‌کنند. 

 

راهنمای خرید شیشه دو‌‌جداره

در این قسمت ما اطلاعاتی که برای خرید شیشه دو‌‌جداره ضروری است رو با شما به اشتراک می‌‌گذاریم.

اولین نکته‌‌ای که باید در نظر داشت، شرکت یا تولید‌‌کننده‌‌ای است که شما شیشه را از او خریداری می‌‌کنید. به دلیل تقاضای بالا افراد به تهیه این محصول، فروشندگان غیر حرفه‌‌ای بسیاری وارد این صنعت شده‌‌اند که خدمات و محصولات درستی را ارائه نمی‌‌دهند، به همین دلیل باید به این نکته توجه کرد. هم‌‌چنین در خرید شیشه دوجداره خدمات پس از فروش از مسائل بسیار حائز اهمیتی است که نمی‌شود آن را نادیده گرفت.

این نکته را باید در نظر داشت که طراحی و ظاهر پنجره در نمای داخلی و خارجی  فضای شما تاثیر مستقیمی دارد، پس تنها هزینه و قیمت را نباید در نظر گرفت.

نکته‌‌ی دیگری که باید حین خرید شیشه دوجداره به آن توجه داشت، فضایی است که شما قصد دارید پنجره را در آن‌‌جا نصب کنید، به طور مثال شیشه دو‌‌جداره برای محل کار با آشپزخانه خصوصیات متفاوتی دارد.

 

خرید هر محصولی به جز محصولات معمولی روز‌‌مره مورد استفاده روزانه نیاز به دانش و آگاهی دارد. هر کسی امکان داشتن اطلاعات در همه‌‌ی زمینه‌‌ها را ندارد به همین سبب بهتر است از افراد متخصص راهنمایی بگیرد. برای خرید انواع شیشه دوجداره شما میتوانید با متخصصان ما در تجارت گرام در ارتباط باشید

 

قیمت شیشه دو‌‌جداره

موارد متفاوتی در قیمت تمام ‌‌شده‌‌ی شیشه دو‌‌جداره تاثیر دارند. مهم‌‌ترین عامل کیفیت شیشه است که تا حد امکان باید بهترین کیفیت انتخاب شود که بتوان به بهترین نتیجه دست پیدا کرد و هم از هزینه‌‌های بعدی جلوگیری شود.

مورد دیگری که در تعیین قیمت روز شیشه دوجداره موثر است و باید به آن توجه کرد این است که اگر شما برای بار اول قصد نصب شیشه دو‌‌جداره را دارید باید هزینه‌‌ی قاب و پروفیل را نیز در نظر بگیرید. جنس پروفیل هم بر اساس بودجه‌‌ و نیاز شما متفاوت است. آلومینیوم، upvc، چوب و غیره از نمونه‌‌ی پروفیل‌‌های رایج در بازار هستند.

از دیگر مواردی که روی قیمت شیشه دو‌‌جداره تاثیر دارد یراق آلات به کار برده شده برای اتصالات فلزی است.

کلام آخر

بعضی مواقع شما باید هزینه‌‌ی نسبتا بالایی رو در زندگی پرداخت کنید که کیفیت زندگی و آسایش بیشتری رو تجربه کنید، استفاده از شیشه‌‌ دو‌‌جداره یکی از آن موارد است.