× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

قیمت پودر آلومینیوم ، خرید پودر آلومینیوم مرغوب

 

عوامل موثر بر قیمت روز پودر آلومینیوم 

قیمت پودر آلومینیوم نیز همانند سایر مواد معدنی به درجه خلوص و درجه کیفی آن بستگی خواهد داشت. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت پودر آلومینیوم، مرجع تامین کننده آن است که میتواند تولید داخلی و یا وارداتی باشد. به همین پیش از خرید پودر آلومینیوم باید درجه خلوصی که برای کاربرد مدنظرتان لازم است را تعیین کنید و قیمت پودر آلومینیوم را بر این اساس مقایسه نمایید. به طور کلی می‌توان گفت که عوامل موثر بر قیمت پودر آلومینیوم عبارتند از: 

درجه خلوص پودر آلومینیوم 

نوع آلیاژ پودر آلومینیوم 

کیفیت پودر آلومینیوم و شرایط قرارداد فروش

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای خرید پودر آلومینیوم این است که باید به فروشنده ای معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید که بتواند در تشخیص نوع مناسب پودر آلومینیوم به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش، کیفیت و قیمت پودر آلومینیوم با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت اطلاعات و مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. ما مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین پودر آلومینیوم را به شما پیشنهاد خواهیم داد. 

 

راهنمای خرید پودر آلومینیوم 

پودر آلومینیوم نیز همانند سایر محصولات در گریدهای مختلفی تولید می‌شود که هریک مشخصات فنی خاص خود را دارد. در هنگام خرید پودر آلومینیوم توجه داشته باشید که این یک ماده احتراق‌پذیر و به شدت قابل اشتعال است. به همین دلیل حتماً باید به نکات ایمنی جابجایی و انبارش توجه کنید. علاوه بر مجاورت با اکسیژن، پودر آلومینیوم در مجاورت با آب نیز واکنش نشان داده و خطر انفجار دارد. خرید پودر آلومینیوم در انواع مختلفی امکان پذیر است از جمله 1) پودر آلومینیوم تیره (پیرو) که شامل ذراتی به ابعاد 2 آنگستروم است و کاربردهای متعددی دارد، 2) پودر آلومینیوم میکرونیزه یا همان نانوذرات آلومینیوم که برای تولید مواد محترقه کاربرد دارد و 3) پودر آلومینیوم پولکی که در اندازه های مختلفی تولید می‌شود. 

 

پودر آلومینیوم 

آلومینیوم یکی از فراوان‌ترین عناصری است که در پوسته زمین یافت می‌شود.  اما از آنجا که خاصیت واکنش پذیری بالایی دارد، به شکل خالص در طبیعت وجود ندارد. واکنش‌پذیری پودر آلومینیوم با اکسیژن (اکسیداسیون) بیشتر است. نقطه ذوب آلومینیوم 660 درجه سانتیگراد بوده و این ماده حلال در آب نیست. پودر آلومینیوم خالص یکی از مواد مضر برای محیط زیست به شمار رفته و قابل بازیافت نیست. از آنجا که فلز آلومینیوم خالص خواص اشتعال‌پذیری بالایی دارد در مصارف تولید مواد آتش‌زا و مواد منفجره نیز کاربرد دارد. 

پودر آلومینیوم به دلیل ویژگی‌های خود، کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف پیدا کرده است. از صنایع هوافضا گرفته تا صنایع ساخت و ساز. پودر آلومینیوم یک ماده اولیه برای تولید بتن متخلخل به شمار می‌رود. پودر آلومینیوم غیرسمی است به همین دلیل در صنعت تولید مواد آرایشی نیز کاربرد دارد. برخی از مهمترین کابردهایی که پودر آلومینیوم در صنایع مختلف دارد عبارتند از: 

 

تولید انواع چسب و رنگ

رنگدانه های نقره 

صنایع اتومبیل سازی 

تولید سوخت موشک و راکت 

صنایع شیمایی 

جوشکاری و صنعت متالورژی

صنایع ساخت مواد دیرسوز