× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
پودر تنگستن

قیمت پودر تنگستن ، خرید پودر تنگستن مرغوب به صورت مستقیم

 

عوامل موثر بر قیمت پودر تنگستن 

قیمت پودر تنگستن نیز همچون سایر کالاهای موجود در بازار سطوح متفاوتی دارد. اما عوامل متعددی وجود دارد که می‌تواند قیمت نهایی پودر تنگستن را تعیین کند. بنابراین لزوماً قیمت ارزان کالا نمی‌تواند توجیه مناسبی برای انتخاب یک محصول باشد. 

به طور کلی قیمت پودر تنگستن به این بستگی دارد که درجه خلوص مورد نیاز مشتری چه اندازه باشد. طبیعاتاً قیمت پودر تنگستن با خلوص بالاتر گران‌تر خواهد بود. به عبارت دیگر آنچیزی که قیمت پودر تنگستن را مشخص می‌کند، در واقع نوع نیاز مشتری که نشان می‌دهد پودر تنگستن با چه خلوصی باید تهیه شود. به طور خلاصه می‌توان گفت عوامل موثر بر پودر تنگستن عبارتند از: 

نوع و ترکیب آلیاژ پودر تنگستن 

درصد خلوص پودر تنگستن 

وارداتی یا داخلی بودن پودر تنگستن 

 

راهنمای خرید پودر تنگستن 

پودر تتنگستن را می‌توانید در دو سطح آمازیشگاهی و یا صنعتی خریداری کنید. این محصول در گرید آزمایشگاهی با مقیاس گرم، و در مقیاس صنعتی به صورت بشکه ای خرید و فروش می‌شود. اگر اولین بار است که می‌خواهید پودر تنگستن را خریداری کنید باید دقت بیشتری به خرج داده و مشخصات فنی پودر تنگستن مورد نظر و مشخصات فنی محصول خود را با یکدیگر انطباق دهید. پودر تنگستن را حتماً باید از فروشندگانی تهیه کنید که نسبت به کیفیت و مراحل پس از مصرف محصول نیز نسبت به مشتریان خود متعهد باشند. خرید پودر تنگستن از منابع ناشناس و بدون توجه به تناسب مشخصات فنی کالا با نیازهایتان می‌تواند سرمایه و پول شما را هدر دهد. امروزه پودر تنگستن هم به صورت وارداتی و هم تولید داخل موجود است که بسته به نوع فعالیت و درجه خلوص مورد نیاز، میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. 

 

پودر تنگستن 

تنگستن عنصری فلزی است که به صورت آزاد در طبیعت وجود ندارد. منبع استخراج تنگستن سنگ معدن آن است. این فلز می‌تواند رنگهای مختلفی از خاکستری تا سفید داشته باشد. به دلیل چکش خوارگی، فلز تنگستن خالص را می‌توان به اشکال مختلف درآورد. اما تنگستن ناخالص بسیار نامنعطف و شککنده است بنابراین فرآوری آن دشوارتر است. بالاترین نقطه ذوب در میان فلزات به فلز تنگستن متعلق است. تنگستن عنصری پایدار است و در محیط طبیعی با اکسیژن ترکیب نمی‌شود. هدایت و رسانایی تنگستن نیز بسیار بالاست و در برابر خوردگی مقاوم است. تنگستن در دمای بیش از 1650 سانتیگراد استحکام کششی بسیار بالایی دارد. 

پودر تنگستن در واقع ماده اولیه اصلی در ساخت آلیاژ تنگستن به شمار می‌رود. پودر تنگستن خالص در اشکال مختلفی اعم از سیم، میله، لوله، صفحه و غیره قابل تولید است. پودر تنگستن را می‌توان برای تولید آلیاژهای ترکیبی از جمله کاربید تنگستن، تنگستن کبالت، مس تنگستن، تنگستن رنیوم و انواع دیگر آلیاژها به کار برد. هر یک از این آلیاژها نیز می‌توانند به شکل پودر عرضه شوند. بنابراین پودر تنگستن طیف متنوعی از آلیاژهای تنگستن را نیز دربر می‌گیرد.