× Fa فارسی En English

درباره ما

خرید تسمه

جهت خرید تسمه نیز مانند هر محصول دیگر باید در این باره اطلاعات کاربردی داشته باشید امّا عدم آگاهی از اطلاعات مهم نوارهای آهنی نگران کننده نیست به این دلیل که مشاوران و کارشناسان مرکز تجارت گرام به صورت تلفنی و آنلاین آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی در زمینه خرید وفروش انواع تسمه ها هستند. از طریق مرکز می توانید با کلیه تولید کننده گان انواع تسمه های فولادی ارتباط برقرار کنید. برای خرید تسمه دقت لازم از نظر میزان آلیاژهای به کاررفته در نوارها که تعیین کننده کیفیت محصول هستند را اشته باشید و قبل  از خرید درباره آن به خوبی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین تسمه آهنی را تهیه کنید.
مرکز تجارت گرام به صورت رسمی ارتباط خریداران را با تولیدکننده گان برتر تسمه آهنی برقرارمیکند و امکانات بسیاری مانند جدول های قیمت به روز در زمینه قیمت تسمه را در اختیار مشتریان قرارمی دهد تا بتوانند به صورت کلی با تمام تولیدکننده گان ارتباط برقرار کرده و از قیمت تسمه مطلع شوند جهت دسترسی به این امکانات می توانید به بخش جامع فلزات آهنی مراجعه کرده و زیرمجموعه  انواع تسمه را مشاهده و بررسی کنید.
 

قیمت تسمه

 
عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت تسمه تاثیر داشته باشد که از مهم ترین آن ها  می توان به نوع محصول، سایز، حالت ظاهری، نوع استاندارد، محل بارگیری، محل تحویل، واحد تولیدی، قیمت لحظه ای تسمه، نرخ ارز، میزان تورم، شرایط اقتصادی و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین هر نوع تغییر قیمت در فلز و محصولات مشابه نوار آهنی می تواند بر روی قیمت تسمه تاثیر داشته باشد و همچنین نوسانات قیمت ماده اولیه می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت تسمه داشته باشید. جهت بررسی قیمت تسمه آهنی می توانید به جداول قیمت محصول در مرکز تجارت گرام مراجعه کنید تا علاوه بر قیمت های مصوب از کلیه تولید کننده گان تسمه، نگرانی هم بابت کیفیت آن نداشته باشید.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 
 

02122791943