×

فروشگاه ها ارتباط با ما

میلگرد ساده

میلگرد میله‌ای فولادی با قطر، نوع و طول متفاوت است که در ساخت و ساز و ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. استفاده از این وسیله از سال 1800 میلادی شروع شد؛ زمانی‌که اولین فرد دریافت کرد که استفاده از میله‌های فولادی با قطر کم در بتن مورد استفاده در ساخت و ساز می‌تواند نیرو و مقاومت آن را افزایش دهد. بتن در ساخت و ساز دارای استحکام بالایی است اما به تنهایی نمی‌تواند مقاومت لازم را ایجاد کند زیرا در برابر نیروهای کششی و همچنین چرخشی مقاومت ندارد و اگر تحت فشار این نوع از نیروها قرار بگیرد به راحتی خرد می‌شود، که این نکته نقطه ضعف بزرگی در صنعت ساختمانی بود. بنابراین برای جلوگیری از بروز این نوع از حوادث باید مقاومت آن را افزایش داد که با افزودن میلگرد به بتن این نتیجه حاصل می‌شود.

در بسیاری از مناطق و شهرهای زلزله‌خیز اهمیت مقاومت ساختمان بیشتر مطرح می‌شود تا خسارت‌های جانی و مالی به حداقل برسند. میلگردها با توجه به نوع کاربرد آن‌ها انواع مختلف دارند، تفاوت در درصد ترکیبات و همچنین نوع ساده و آجدار آن می‌باشد. با شناخت این تفاوت‌ها می‌توان مناسب‌ترین انتخاب را برای هر نوع از ساخت و ساز انتخاب کرد. درصورتی که برای قیمت میلگرد نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

خرید میلگرد ساده

اگر قصد خرید میلگرد ساده رو دارید. این میلگرد دارای سطح صاف و یکدست است که قطر متفاوتی از 6 تا 50 میلی‌متر دارند. از این نوع میلگردها بیشتر برای جلوگیری از خرد شدن بتن استفاده می‌شود، اما در ساختمان‌ها و سازه‌های سنگین استفاده از آن توصیه نمی‌شود. میلگردهای ساده به راحتی خم شده و تحت فشار زیاد ممکن است از بتن جدا شده و سازه از بین برود، زیرا باتوجه به صاف بودن سطح آن، اتصال محکمی با بتن برقرار نمی‌کند.
 

قیمت میلگرد ساده

مواردی که بر قیمت میلگرد ساده وفولاد تاثیر گذارند، که به طور مستفیم بر ارزش میلگرد ساده نیز اثر گذارند اما این عوامل بر قیمت میگرد ساده نقش دارند.
  • استاندارد میلگرد
این که میلگرد با چه استانداردی و از چه نوع آلیازی ساخته شده باشد در تعیین قیمت میلگرد ساده نقش بسازیی خوهاد داشت
  • سایز
طبیعی است که هرچه سایز بزرگتر باشد میزان مواد اولیه برای تولید آن نیز بیشتر است و در نتیجه قیمت نهایی میلگرد ساده بالا تر خواهد بود
  • برند
این که میلگرد توسط چه کارخان هایی تولید شده باشد هم بر نرخ آهن موثر خواهد بود به طور مثال هزینه تهیه میلگرد وارداتی با میگلرد تولید داخل متفاوت است. در داخل کشور هم کارخانه های معتبری که چندین دهه مشغول به تولید میگلرد ساده هستند محصول تولید آن‌ها دارای نرخ بالاتری است .
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 

میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

شرح محصول قیمت فروشنده
1191 از سایز 20 تا 28 26,200 تومان پاشا صنعت کیمیا سفارش محصول
1191 از سایز 20 تا 28 26,200 تومان پاشا صنعت کیمیا سفارش محصول
7225از سایز 12-15 46,099 تومان پاشا صنعت کیمیا سفارش محصول
میلگرد ساده 14,000 تومان تجارتگرام سفارش محصول
میلگرد ساده 14,000 تومان تجارتگرام سفارش محصول
ساده 1141 18,800 تومان آرتا افق شفق سفارش محصول
میلگرد ساده 1141 18,800 تومان آرتا افق شفق سفارش محصول

میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین

شرح محصول قیمت فروشنده
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۱۰ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۱۲ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۱۴ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۱۶ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۱۸ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۲۰ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین سایز ۲۲ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول
میلگرد ساده نورد فولاد نوین متینسایز ۲۵ 18,000 تومان نورد فولاد نوین متین سفارش محصول

فروشگاه ها