× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 خرید پودرهای سیلیکات پایه، استعلام قیمت روز

 

پودر سیلیکات پایه چیست؟

پودر سیلیکات پایه در واقع همان سدیم سیلیکات است که در صنایع تولیدی انوع محصولات شیشه‌ای، کاشی و سرامیک کاربرد دارد. پودر سیلیکات پایه پودری سفید‌ رنگ و حلال در آب است که پس از انحلال در آب خاصیتی قلیایی پیدا می‌کند. از ترکیبات معدنی پودر سیلیکات پایه در تولید مواد شوینده نیز استفاده می‌شود. خاصیت سدیم سیلیکات در فرآیند شیمیایی تولید این است که با ایجاد خاصیتی قلیایی جلوی خوردگی جداره‌های مخازنی که مایع درون آنها حالتی اسیدی دارد را خواهد گرفت. سیلیکات یکی از اجزای تشکیل دهنده صابون نیز به شمار می‌رود و همانطور که اشاره شد در تولید انواع مایع ظرفشویی و لباسشویی نیز کاربرد دارد. ترکیبات پودر سیلیکات پایه انواع مختلفی دارد که بسته به کاربرد نهایی می‌توان هر یک از آنها را انتخاب کرد. شما به عنوان یک فعال صنعتی حتماً می‌دانید که ترکیبات مختلف پودر سیلیکات پایه بر اساس درصد سدیم سیلیکات می‌تواند در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی داشته باشد. به عنوان مثال در صنایع بهداشتی و شوینده‌ها، درصد سیلیکات حدود 1 الی 2 درصد و در صنایع تولید کاشی و سرامیک درصد سیلیکات بین 3 تا 5 درصد خواهد بود. پودر سیلیکات را برای کاهش میزان سختی آب (خنثی‌کردن یون‌های مثبت کلسیم و پتاسیم) نیز به کار می‌برند. 

 

قیمت پودر سیلیکات پایه

به طور کلی نمیتوان یک قیمت معین و استاندارد به عنوان قیمت پودر سیلیکات پایه بیان کرد. علاوه بر عوامل موثر بر قیمت سیلیکات پایه از قبیل خدمات و گارانتی، درجه خلوص و کیفیت پودر سیلیکات، و همچنین شرایط پرداخت و محل تحویل، عوامل اقتصادی دیگری نیز بر قیمت پودر سیلیکات پایه تاثیر گذار است و باعث شده که این کالا نیز همانند سایر کالاهای تجاری همواره دچار نوسان و افت و خیز قیمت ها باشد. اما به طور کلی می‌توان گفت که یک تامین کننده معتبر بنا به درخواست و نیاز مشتری، متناسب‌ترین محصول را با قیمتی مقرون به صرفه به وی پیشنهاد خواهد کرد. لذا پیش از توجه به قیمت پودر سیلیکات پایه باید به حسن شهرت و قابلیت اعتماد فروشنده آن توجه کرد. قیمت پایین‌تر لزوماً یک خرید بهتر را در پی نخواهد داشت. ما بهترین و باکیفیت‌ترین پودر سیلیکات پایه را با قیمتی مناسب به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید. 

 

راهنمای خرید پودر سیلیکات پایه

در بسیاری از صنایع تولیدی، خرید پودر سیلیکات پایه یک فرآیند تخصصی و مهم به شمار می‌رود که می‌تواند کل پروسه تولیدی یک کارخانه و محصولات نهایی آن را تحت تاثیر قرار دهد. در هنگام خرید پودر سیلیکات پایه توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت باید به شرایط دیگری نیز توجه کنید که می‌تواند عملکرد نهایی بنگاه اقتصادی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در خرید پودر سیلیکات پایه به خدمات فرعی که فروشنده پیشنهاد می‌دهد نیز توجه داشته باشید. یک فرآیند بهینه خرید علاوه بر قیمت، عوامل دیگری از قبیل خدمات پس از فروش، نحوه حمل و نقل و تحویل، زمان تحویل، استمرار همکاری و مشاوره فنی ضمن خرید را نیز در بر می‌گیرد. بنابراین برای کسب بهترین نتیجه از خرید پودر سیلیکات پایه باید به فروشندگان معتبر و خوش نام مراجعه نمایید که پکیج خدمات فروش کاملی را عرضه می‌کنند.