× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

مقوا نسوز

مقوا نسوز به دسته ایی از محصولات مصرفی در انواع صنایع ساختمانی و صنعتی مانند: ورق آزبست، ورق ویکتوری و کاغذ سرامیک فایبر اشاره می کند که طی یک پروسه تولیدی فنی ساخته و در مقابل انواع حرارت ها، آتش سوزی وسایر عوامل طبیعی مقاوم هستند.
ورق آزبست یکی از قدیمی ترین محصولات در بازار مقوا نسوز، دارای ظاهر شمشیری شکل با الیاف بلند، مقاوم و انسجام بالا می باشد. نفوذپذیری و قدرت تحمل حرارتی بالا با کمترین مقدار اتلاف انرژی این نوع مقوا نسوز به دلیل بافت در هم تنیده الیاف آن است. در پی این امر خرید مقوا نسوز آزبست در زمینه عایق بندی در حوزه های مختلف، گزینه اول خریدارن محسوب می شود. این محصول از ترکیب الیاف خاص آزبست غباردار، کاغذ یا سیمان، فیبر و چسب مخصوص در رنگ های سفید و خاکستری تولید می شود. این مقوا نسوز علاوه بر مقاومت حرارتی بالا، در مقابل مواد اسیدی، نفتی و گازهای داغ نیز از استحکام قوی برخوردار است. به دلیل انعطاف پذیری و ضخامت کم در دسته مقوا نسوز جای گرفته است.
الیاف سلولزی از مواد اولیه تولید مقوا نسوز ویکتوری می باشد به دلیل شباهت الیاف سلولوزی به مقوا این محصول را با نام مقوا نسوز می شناسند. سازگاری این مقوا با محیط زیست و غیر سمّی بودن آن از عوامل مهم محبوبیت این مقوا نسوز در بین مصرف کننده گان آن است، تحمل حرارتی این محصول تا120 درجه سانتیگراد می باشد. ورق‌های ویکتوری را برای تولید واشر، و عایق بندی تجهیزات در صنایع خودروسازی، کشتی‌سازی و هواپیمایی مورد استفاده قرار می‌دهند.
مقوا نسوز سرامیک فایبر که از پنبه الیاف سرامیک، با نام پیپر نسوز هم معروف شده، تولید شده و کابرد های فراوانی در عایق بندی حوزه های مختلف دارد. حوزه های مانند عایق بندی لوازم خانگی و آب بندی کوره های حرارتی. این محصول دارای رنگ سفید با درجه حرارت 1000 تا 1400 سانتیگراد می باشد. به دلیل تولید با پنبه الیاف سرامیک همچنین شباهت با فرآیند تولید کاغذ معمولی، وزن سبک، ظاهر یکنواخت به آن لقب مقوا نسوز می دهند. به علت غیر سمّی بودن این محصول از آن برای ساخت واشر، عایق بندی حرارتی و صوتی استفاده می شود. از سایر کاربرد های مصرفی این محصول می توان به استفاده در صنایع مختلفی نظیر، پکینگ حرارتی، فیلرهای صنعتی، اتصالات انبساطی، و دوخت آستر برای البسه و تجهیزات نسوز، نیروگاه‌های برق، صنایع پتروشیمی، مخازن نفتی و جایگاه‌های سوخت اشاره کرد.
 

خرید مقوا نسوز

 
در هنگام خرید مقوا نسوز آزبست جهت استفاده طولانی مدت به دمای کاربردی و ایمن آن از 450 تا 700 درجه سانتیگراد دقت کنید. پس از خرید مقوا نسوز آزبست در هنگام افزایش دمای بالاتر از حد اعلام شده مقاومت آن کاهش پیدا می کند، بنابراین برای جلوگیری از مسئله مدنظر، این مقوا نسوز را با اضافه کردن سیم به آن تقویت نماید. پس از خرید مقوا نسوز آزبست به مشکل سمی بودن غبار آن توجه کنید. بعد از خرید مقوا نسوز آزبست با ضخامت 5/0 تا 5 میلیمتر می توانید از آن برای عایق بندی حرارتی کوره ها و قطعاتی که با آتش تماس مستقیم دارند استفاده کنید. در هنگام خرید مقوا نسوز ویکتوری به طبیعی بودن الیاف آن جهت استفاده در محیط های شیمیایی دقت کنید. در هنگام خرید مقوا نسوز سرامیک فایبر، توجه کنید که این ورق علاوه بر تحمل بالا در برابر حرارت، کاغذ الیاف سرامیک، از خواص شیمیایی و مقاومت بالایی در برابر مواد خورنده برخوردار می‌باشد. در هنگام خرید مقوا نسوز سرامیک فایبر مزایای آن مانند، هدایت پایین حرارت، مقاومت در برابر شوک حرارتی و خوردگی شیمیایی را در نظر بگیرید. 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد نسوز داشته باشید.

قیمت مقوا نسوز

 
قیمت مقوا نسوز آزبست در مقایسه با ماندگاری، مقاومت بالا در برابر عواملی مانند آتش و سایر مزیت ها، مقرون به صرفه است. قیمت مقوا نسوز ویکتوری به دلیل زیست محیطی بودن و ثبات ابعاد تا منفی 50 درجه سانتیگراد برای خریدارن مقرون به صرفه می باشد.  به دلیل مقاومت کاغذ سرامیک فایبر در برابر پارگی، در کنار ماندگاری و منعطف بودن آن، قیمت مقوا نسوز سرامیک فایبر به مراتب بالا امّا برای خریداران به صرفه می باشد. با توجه به توضیحات مهم بالا خرید انواع مقوا نسوز باید از مراکز فروش مجازی مانند سایت حاضر اجام شود تا قیمت مقوا نسوز برای خریداران این محصولات به صورت مقرون به صرفه محاسبه و اعمال شود. با خرید آنلاین مقوا نسوز از سایت موجود با ارزان ترین قیمت، می توانید از کیفیت و مواد اولیه اصل به کار رفته شده در این محصولات اطمینان پیدا کنید.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

02122791943