×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پروفیل

به زبان ساده پروفیل یا نیم رخ یعنی مجموعه ای از مقاطع آهنی یا فولادی که به صورت باز، بسته، سبک و سنگین با شکل های بسیار گوناگون مانند مربع، مستطیل، دایره و جعبه ای تولید می شوند و در ساخت و ساز های ساختمانی و صنعتی از آن ها استفاده می کنند. نیم رخ مجموعه ای از مقاطع ثابت با طول های متنوع است. با دخالت فولاد یا آهن در محصولات نهایی بی شک قیمت پروفیل به انواع ورق های آهن وابسته می شود از اهمیّت ویژه ای برخوردار می شود. امروز به علت نوسانات بازار آهن به یک معظل بزرگ تبدیل شده است که با امکان جدول قیمت به روز تجارت گرام به راحتی حل شده است. نیم رخ ساختمانی برای استحکام و مقاومت در ساخت وساز استفاده می شود و عمده مصرف محصول در صنعت و صنایع مختلف برای قطعه سازی به کار می رود.
 

خرید پروفیل 

زمانی که قصد خرید  پروفیل را دارید  باید به نوع مصرف خود و اینکه در چه فضایی استفاده خواهد شد، توجه داشت باشید.نوع و محلی که میخواهید این محصول را مصرف کنید یکی از فاکتورهای  خرید است. دلیل تفاوت قیمت پروفیل به کیفیت آن برمی گردد. نکته مهمی که انواع پروفیل باید در نظر داشته باشید این است که پروفیل را برای چه سازه ای قرار است استفاده نمایید. اگر بدانید که چه نوع برای چه منظور نیاز دارید با آگاهی بیشتری اقدام به خرید پروفیل می نمایید .
 

قیمت پروفیل 

قیمت پروفیل در بازار های جهانی و داخلی بر اساس نوسانات بازار ارز تعیین می گردد.به این ترتیب که ارزش دلار باعث تعیین نرخ آهن نیز قیمت روز پروفیل را تعیین می کند. نرخ آهن و فلزات آهنی ، عوامل مختلفی نیز بر تعیین نرخ ارز اثر می گذارد که تحریم ها از مهمترین این موارد برای قیمت روز پروفیل میباشد . اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که در قیاس با دیگر موارد مثل قیمت میلگرد و ارزش تیرآهن و قیمت ورق آهن از نوسانات کمتری برخوردار است. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد قیمت پروفیل که کالای نهایی تولیدات آهن و فولاد می باشد از قیمت آهن آلات پیروی می کند. بر این اساس می توان بیان نمود که اگر قیمت آهن در حال نزول و یا سعود باشد قیمت پروفیل نیز در حال کاهش و یا افزایش است. ارزش نفت بر نرخ پروفیل ، علاوه بر نرخ ارز و ارزش آهن آلات که در تعیین قیمت انواع پروفیل تاثیر گذار است عوامل دیگری نیز بر قیمت پروفیل و انواع آن موثر است که می توان نوسانات قیمت نفت در بازار جهانی را بیان نمود.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

پروفیل سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
قوطی و پروفیل 1.5 میلی متر فولاد 32,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 2 میلی متر فولاد 24,771 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 2.5 میلی متر فولاد 23,028 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 3 میلی متر فولاد 23,033 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول

پروفیل نیکان

شرح محصول قیمت فروشنده
پروفیل نیکان سایز ۲ 26,100 تومان مجموعه آهن آلات دشتی سفارش محصول
پروفیل نیکان سایز ۲.۵ 24,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی سفارش محصول

فروشگاه ها