× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها
لوله گالوانیزه

 قیمت لوله گالوانیزه، خرید لوله گالوانیزه به صورت مستقیم

 

 نحوه تعیین قیمت لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه به مواد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به مواردی مانند میزان مقاومت، ساختار تشکیل دهنده آن، میزان تورم، ارز، قیمت جهانی محصول اشاره کرد. همچنین قیمت روز لوله های گالوانیزه به مخازن کارخانه های تولیدی و میزان تیراژ آن ها نیز بستگی دارد برای مثال در بعضی موارد ممکن است آمار ساختمان سازی افزایش یابد در این مواقع احتیاج زیادی به لوله های مقاوم در مقابل زنگ زدگی برای ساخت ساختمان ها به وجود می آید به همین علت می توان گفت در این زمان ها قیمت لوله گالوانیزه هم افزایش می یابد و در روزهای خلوت سال از نظر ساختمان سازی می تواند دچار کاهش قیمت شود. اما در نهایت می توان گفت مهم ترین مسئله که بر روی قیمت نهایی لوله های گالوانیزه تاثیر می گذارد ماده اولیه ای است که در ساخت آن ها استفاده می شود.

 

راهنمای خرید لوله گالوانیزه

اگر قصد خرید لوله گالوانیزه را دارید توصیه می کنیم از مشاوران و کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید چرا که آن ها اطلاعات بالایی را در زمینه انواع محصولات پروفیلی مانند لوله های گالوانیزه دارند و بهتر می توانند در انتخاب این محصول به شما کمک کنند. شما می توانید این محصول مهم را از کارخانه ها، تولیدی ها و شرکت های معتبر تهیه کنید.


لوله گالوانیزه
لوله یکی از مشتقات ساخته شده از جنس فلز است که کاربردهای مختلفی را در صنایع گوناگون دارد. در اصل لوله، یک نوع پروفیل با سطح مقطع گرد محسوب می شود که برای منتقل کردن ماده ها از آن استفاده می شود. لوله های فولادی یکی از کاربردی ترین انواع لوله در صنعت و تاسیسات مختلف هستند که لوله گالوانیزه یکی از انواع این لوله ها است. در این مقاله این محصول را به طور کامل برای تان معرفی می کنیم با ما همراه باشید.


 لوله گالوانیزه چیست؟
لوله ای که با روی مذاب پوشانده می شود را لوله گالوانیزه می گویند. جنس این لوله ای از آهن های سفید نورد شده است که درز آن به وسیله دستگاه های درز جوش، به هم جوش داده می شود و بعد از آن لوله را در فلز روی مذاب می اندازند که در حالت عادی در دو حالت سبک و متوسط ساخته می شود.

 

کاربردهای رایج لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه دارای کاربردهای گسترده و زیادی است که از جمله آن ها می توان به موارد پایین اشاره کرد:
منتقل کردن آب های آشامیدنی در ساختمان های مسکونی
منتقل کردن آب به قسمت های متفاوت موتورخانه
منتقل کردن آب و گاز در زمین های کشاورزی و گلخانه
منتقل کردن فاضلاب و پساب ها
در دکل های مخابراتی کابل برق کاربرد دارد.
تهویه ساختمان ها
حصار کشیدن زمین و فضای کارگاهی
معرفی مهم ترین مزیت های لوله گالوانیزه


لوله گالوانیزه دارای مزیت های زیادی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد پایین اشاره کرد:
دوام و پایداری بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی
مقاومت در مقابل آتش
قیمت به صرفه اتصالات
مقاومتن در مقابل دما و فشارهای زیاد
عدم نفوذ اکسیژن به داخل آن
دوام فیزیکی مناسب
قابلیت بازرسی و کنترل راحت آن