× Fa فارسی En English

درباره ما

سنگ مرمر

قیمت سنگ مرر ، خرید سنگ در بالاترین کیفیت موجود در بازار

 

نحوه تعیین قیمت سنگ مرمر

ماشین آلات مخصوص معدن، از دل صخره های  مرمری، قطعات بزرگی را استخراج می کنند و جهت برش و صیقل کاری در اندازه های مختلف به کارگاه های مخصوص برش آن انتقال می دهند، هزینه ی این عمل به قیمت سنگ مرمراضافه شده و قیمت بالایی را برای آن تخمین می زند. قیمت سنگ مرمر به عوامل زیادی مانند کیفیت وآنالیز، رنگبندی وطراحی, سورت و نوع فرآوری این سنگ بستگی دارد. با پیگیری در زمینه ی خرید این سنگ از جمله آگاهی ازعاملیت های فروش بی واسطه می توانید، پایین ترین قیمت سنگ مرمر را در هنگام خرید به دست آوردید. میزان عبور نور از این سنگ با توجه به درصد بالای خالصی آن اندازه گیری می شود، هر چه مرمر سفیدتر باشد درصد خالصی آن بالاتر است در نهایت اگر این ویژگی بارز برای شما اهمیت دارد حتما به قیمت سنگ مرمر سفید دقت کنید.

 

راهنمای خرید سنگ مرمر

با توجه به مقاوم نبودن این سنگ دربرابر نورخورشید، حتما قیبل از خرید سنگ مرمربه این نکته توجه کنید تا بعد از استفاده، با رنگ پریدگی و کدری این سنگ رو به رو نشوید. بعد از خرید سنگ مرمر به کاربرد این سنگ در مکان مورد نظر به دلیل خوردگی و حساسیت درمقابل مواد اسیدی دقت کنید. قیمت سنگ مرمر را در هنگام خرید با توجه به خالص بودن آن در نظربگیرید. با توجه به فروش زیاد این سنگ درمکان های مجلل ازجمله هتل ها، تالارها از به روز بودن قیمت سنگ مرمر اطمینان حاصل کنید. در صورتی که تعداد بالای مرمر برای پروژه های بزرگ مد نظر شماست، در هنگام خرید سنگ مرمر به مراکز تولیدی آن جهت خرید با قیمت پایین، مراجعه کنید.

 

سنگ مرمر چیست؟
 در اثر برخی فرآیندهای زیرزمینی، سنگ آهک، شکل اولیه ی خود را از دست داده و به سنگ جدیدی تبدیل می شود و در نتیجه این دگرگون شدن، سنگ مرمر به وجود می آید، از همین رو سنگ مرمر در دسته سنگ های دگرگونی قرارمیگیرد. به دلیل وجود کانی کلسیک در بافت این سنگ، عبور نور از ان انجام شده و این امر یک ویژگی منحصربه فرد درمرحله ی خرید سنگ مرمر محسوب می شود. اُنیکس، نام معمول وشهرت یافته ی بازارجهانی خرید سنگ مرمراست. سفید روشن رنگ اصلی این سنگ بوده اما وجود برخی ناخالصی های مفید مانند اکسید آهن، سیلیس، میکا، کلریت، هماتیت و... طیف زیبایی ازرگه های رنگی سیاه، خاکستری، سبز، صورتی ، زرد مایل به قهوه ایی، پرتقالی و قرمز را به آن می دهد.  این سنگ درمعدن های سطح جهان نظیر کشور های ایتالیا، پاکستان، ترکیه، افغانستان و برخی شهر های ایران مانند کرمان، خراسان، آذربایجان شرقی و کردستان در حال بهره برداری و استحراج می باشد. هر رنگ سنگ مرمر دریک مکان خاص کاربرد دارد، برای مثال رنگ سبز این سنگ در ایران درمکان های زیارتی کاربرد زیادی دارد، درقسمت های بیرونی و داخلی ساختمان از انواع سنگ مرمر با توجه به نوع و رنگ آن استفاده می شود. مرمرسفید، آبی، سبز، رنگین کمانی، دودی، پرتقالی و صورتی ازانواع پرفروش خرید سنگ مرمربه حساب می آیند.

02122791943