× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

کاشی موزاییک

قیمت موزاییک ، خرید مرغوب ترین انواع موزاییک

 

موزاییک

موزاییک نوعی کفپوش فشرده‌ی بتنی است که از آب، سیمان، ماسه، پودر سنگ و دانه¬های ریز سنگ تشکیل شده و در طرح‌ها و ابعاد مختلف موجود است. موزاییک از دو لایه‌ی رویی و زیرین تشکیل شده که قسمت رویی متشکل از آب، سیمان، پودر سنگ و سنگ‌های رنگی ریز اما لایه‌ی زیر آن بسیار ضخیم تر از سطح رویی است و فشار بیشتری را تحمل می‌کند و از ماسه، سیمان و آب تشکیل شده است. 

کاشی

کاشی پوششی است که به دلیل استحکام و مقاومت پایین، بطور ویژه مناسب دیوارهای حمام و آشپزخانه بوده و مناسب سطوح کف نیست. همچنین به دلیل عمر کوتاه، مناسب محیط مرطوب نمی‌باشد.

کاشی موازییک

کاشی موزاییک ترکیبی از مواد مختلف از قبیل شیشه، سرامیک، پرسلان، سنگ تراورتن، سنگ مرمر، سنگ¬ریزه، فلز، ظروف چینی و... است که معمولا در قالب‌های کوچکی قرار داده می‌شوند. در پوشش دهی کف، دیوار و یا دیگر سطوح مختلف با طرح‌های سنتی و یا مدرن برای همه‌ی سلیقه ها بکار می‌رود و به دو دسته‌ی سطح پولیشی و سطح خشن تقسیم می‌شود. موزاییک با سطح پولیشی، مناسب پوشش دهی دیوار و سطح خشن موزاییک، مناسب پوشش‌دهی کف است. مقاومت هر دو سطح در برابر فشار، خراش و مواد شیمیایی پایین است. خرید کاشی موزاییک انتخاب خوبی برای فضاهای در معرض رطوبت مانند آشپزخانه و حمام است.

 

 قیمت موزاییک

جهت خرید موزاییک، مواردی از قبیل جنس، طرح و سبک بکار رفته از عوامل موثر بر قیمت کاشی موزاییک هستند. شرکت¬های سازنده و یا واردکننده¬ی مواد اولیه نقش بسزایی بر قیمت موزاییک دارند. لذا نوسانات قیمتی بازار ارز بر روی قیمت روز موزاییک نیز اثرگذار است. هر چه شرکت سازنده معتبرتر و ارایه¬ی خدمات بهتری داشته و نوع محصول انتخابی شما باکیفیت‌تر باشد، قیمت موزاییک نیز بالاتر خواهد بود. 

ما با طراحی زیبا، پیچیده و متنوع از بهترین نوع موزاییک‌ها که از مواد اولیه‌ی عالی در ساخت آن استفاده شده، گالری از طرح‌های منحصربه‌ فرد مطابق با هر سلیقه‌ای را در دسترس شما قرار می‌دهیم تا طراوت خاصی در محیط زندگی و کاری خود احساس کنید. خرید موزاییک مناسب و مطمئن را به همراه طراحی‌هایی دلپذیر با ما تجربه کنید. 

 

راهنمای خرید موزاییک

بهتر است به چند مورد در رابطه با راهنمای خرید کاشی موزاییک مناسب، توجه کنید:

جهت خرید موزاییک به شرکت‌ها و یا مغازه‌های معتبر مراجعه کنید.

کاتالوگ‌های محصول را در طراحی‌های مختلف ببینید.

بسته به محیط، سلیقه‌ی شخصی و نوع طراحی منزل و یا محل کار، آزادی انتخاب طرح‌ها و سبک های منحصر به فرد را خواهید داشت.

به جنس، طرح و شرکت تولید کننده‌ی محصول توجه کنید.

به اندازه و ابعاد آن دقت کنید.

تا در نهایت با توجه به قیمت موزاییک و هزینه ای که پرداخت می‌کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.

02122791943