× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت پودر میکروسیلیکا ، خرید پودر میکروسیلیکا 

 

راهنمای جامع خرید پودر میکروسیلیکا

مقاله پیش رو با هدف معرفی پودر میکروسیلیکا و فراهم نمودن راهنمایی مناسب برای خرید پودر میکروسیلیکا نگارش شده است. همچنین، مشتریان گرامی با مطالعه این مقاله به نکات بسیار مفیدی در خصوص قیمت پودر میکروسیلیکا، عوامل موثر بر قیمت پودر میکروسیلیکا و اطلاعات لازم جهت خرید و فروش پودر میکروسیلیکا دست خواهند یافت.

 

نحوه تعیین قیمت پودر میکروسیلیکا

حال که متوجه شدیم پودر میکروسیلیکا چیست بهتر است تا نگاهی به عوامل موثر بر قیمت پودر میکروسیلیکا نیز داشته باشیم. اکثر کارشناسان بر این نکته تاکید دارند که عامل کلیدی تاثیرگذار بر قیمت پودر میکروسیلیکا همان کیفیت و مرغوبیت آن است که به نوبه خود همین امر تاثیری اساسی بر بازار خرید پودر میکروسیلیکا خواهد داشت. در ذیل این بخش به عمده ترین عواملی که بر قیمت پودر میکروسیلیکا تاثیر دارند، اشاره کرده ایم که عبارتند از:

هرچه خلوص سیلیس موجود در پودر میکروسیلیکا بالاتر باشد مقاومت و دوام بهتری را برای تولید بتن ایجاد می کند که در نتیجه منجر به جذب مشتری بیشتر و افزایش قیمت آن می گردد.

هزینه های مربوط به تولید پودر میکروسیلیکا و حمل و نقل آن

از آنجا که میزان پودر میکروسیلیکا تولیدی برای ساخت مواد نسوز کمتر از میزان آن برای تولید بتن است، این نوع قیمت بالایی دارد.

میزان عرضه و تقاضا در بازار

پودر میکروسیلیکا که قطر دانه های آن بزرگتر باشد، گرانتر است.

نوع بسته بندی محصول با حجم های متفاوت

 

راهنمای خرید پودر میکروسیلیکا

اطلاع از اینکه پودر میکروسیلیکا چیست و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن کدامند، برای خرید پودر میکروسیلیکا کفایت نمی کند. بنابراین ما در این بخش راهنمای خرید پودر میکروسیلیکا را خدمت خریداران گرامی ارائه می نماییم. راهنمای خرید پودر میکروسیلیکا به شرح ذیل است:

از برندهای معتبر و صاحب نام خرید کنید.

در هنگام خرید به بسته بندی محصول دقت کنید زیرا پودر میکروسیلیکا با وزن 10 کیلوگرم که در کیسه های کاعذی حل شدنی در آب بسته بندی شده از همه نوع آن گرانتر است.

اگر مقداری زیادی پودر میکروسیلیکا نیاز دارید، بسته های مقرون به صرفه در کیسه های 1000 کیلوگرمی بسته بندی شده اند.

در معامله با برخی شرکت ها، میزان خرید بر قیمت پودر میکروسیلیکا تاثیر دارد.

 

پودر میکروسیلیکا چیست؟

پودر میکروسیلیکا (دوده سیلیس) یک محصول جانبی حاصل از صنایع فلزی همچون سیلیکون یا فروسیلیسیم است. با ذوب شدن فلز در کوره های قوس الکتریکی از سیلیس موجود در آن گازی به سمت بالا ساطع شده که با عبور از مسیرهایی، ضمن خنک شدن، در مخازنی به شکل ذرات کروی شکل انباشته می شود. این ذرات همان پودر میکروسیلیکا با قطر ذرات حدود 0.1 تا 0.3 میکرون هستند. بازار خرید پودر میکروسیلیکا به دلیل کاربردهای متنوع آن، رونق بسیاری دارد. از جمله مهم ترین کابردهای پودر میکروسیلیکا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

به طور گسترده در صنایع تولید محصولات نسوز به کار می رود.

از پودر میکروسیلیکا در تولید بتن به منظور افزایش مقاومت، افزایش چگالی، افزایش مقاومت در برابر یخ زدگی و سایش استفاده می شود.

در تولید لاستیک و پلاستیک کاربرد دارد.

برای افزایش مقاومت در صنایع پلیمری استفاده می گردد.