×

فروشگاه ها ارتباط با ما

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان دارای بدنه‌ای یکدست و بدون درز است و بر روی آن هیچ جوشکاری انجام نشده است. این لوله از فولاد کم‌کربن تهیه می‌شود و با اضافه کردن برخی مواد به لوله، آن را مقاوم کرده و مانع از زنگ‌زدگی لوله می‌شوند. لوله مانیسمان در مقایسه با لوله درزدار از مقاومت و استحکام بالایی در برابر نیروهای خارجی برخوردار بوده و از قیمت بالایی برخوردار است. این لوله در صنایعی که نحوه اتصال آن‌ها بسیار دشوار است به کار می‌رود و در هنگام اتصال، هیچ آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود. لوله مانیسمان از محصولات فولادی پرکاربرد به شمار می‌آید و در صنایع مختلف پالایشگاهی و پتروشیمی، انتقال نفت و گاز، آبرسانی صنعتی و امور کشاورزی، مبدل‌های حرارتی، عایق کردن کابل برق در نیروگاه تولید برق و انرژی و ... استفاده می‌شود. این لوله بر اساس نیاز مشتری در ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود.
 

خرید لوله مانیسمان

در هنگام خرید لوله مانیسمان توجه و اطمینان از کیفیت محصول اهمیت زیادی دارد. بر روی لوله مانیسمان تست‌های انجام می‌شود تا از استحکام آن مطمئن شوند؛ بنابراین هنگام خرید لوله مانیسمان افراد باید از فروشنده نتایج تست‌های سختی، کشش، خوردگی و فشار و هیدرواستاتیک را درخواست کنند؛ زیرا این نتایج کیفیت محصول را تضمین می‌کند و در غیر این صورت محصول خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود. در هنگام خرید لوله مانیسمان باید به سایز و رده‌های لوله توجه داشت و متناسب با نیاز آن را تهیه کرد. این محصول در رده‌های 20، 40، 60، 80، 120 و در شاخه‌های 6 و 12 متری ساخته می‌شود. برای خرید لوله مانیسمان بهتر است از طریق شماره تلفن و وبسایت با کارشناسان در ارتباط بود و اطلاعات لازم را در رابطه با محصول و قیمت آن به دست آورد. در هنگام خرید لوله مانیسمان باید توجه کرد که این محصول با ماشین‌آلات مخصوصی ساخته می‌شود و دارای هیچ جوشی نیست. اگر به هر دلیلی بر روی لوله جوش و خوردگی وجود داشته باشد باید از خرید آن خودداری کرد؛ زیرا ممکن است دارای استحکام بالایی نباشد.
 

قیمت لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان مانند سایر محصولات فولادی تحت تأثیر و نوسانات قیمت بازار قرار دارد و روند تغییر قیمت‌ها کاملا مشهود است. با هرگونه تغییر در نرخ دلار و ارز، قیمت لوله مانیسمان نیز تغییر می‌کند. قیمت لوله مانیسمان بر اساس ابعاد آن، سایز، برند و کشور تولیدکننده متفاوت است. کیفیت و مقاومت لوله‌ها تأثیر زیادی بر قیمت لوله مانیسمان دارد؛ بنابراین هر چقدر محصول از کیفیت بهتری برخوردار باشد، افزایش قیمت را به دنبال خواهد داشت. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت لوله مانیسمان قطر لوله‌ها است که بر طبق کاربردهای مختلف از قطر 2/1 تا 36 اینچ در بازار موجود است و به فروش می‌رسد. آلیاژی که در ساخت لوله استفاده می‌شود بر قیمت لوله مانیسمان تأثیرگذار است و موجب کاهش و افزایش قیمت آن می‌شود. استفاده زیاد از این لوله‌ها سبب شده تا بازار خرید و فروش لوله مانیسمان رشد پیدا کند و در قیمت‌های ساخت‌وساز نیز مؤثر واقع شود.  
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید فلزات آهنی داشته باشید.
 

 

لوله مانیسمان داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
ضخامت 3/2 59,500 تومان پردیس فولاد سفارش محصول

فروشگاه ها