× Fa فارسی En English

درباره ما

فروسیلیس منیزیم

فروسیلیس منیزیم یا فروسیلیکو منیزیم نوعی فروآلیاژ است که از ترکیب سیلیس، آهن و منیزیم ساخته می‌شود. از این آلیاژ برای تولید چدن و افزایش استقامت آن در تبدیل گرافیت‌های ورقه‌ای به کروی استفاده می‌شود. این فروآلیاژ نقش به‌سزایی در فراهم آوردن منیزیم برای تولید چدن ایفا می‌کند. منیزیم عنصری است که در دمای بیشتر از 1000 درجۀ سانتی‌گراد تبخیر می‌شود. در حالت خالص، این عنصر تمایل شدیدی برای ترکیب شدن با اکسیژن دارد، به همین علت از حالت مذاب آن برای افزودن به آلیاژ استفاده می‌شود. با اضافه کردن فروسیلیکو منیزیم به چدن، استحکام و مقاومت چدن در مقابل ضربه  افزایش می‌یابد، این ویژگی در صورتی است که اندازۀ استاندارد فروسیلیکو منیزیم در اضافه کردن به چدن رعایت شود تا بهترین اثر حاصل گردد.

از آنجایی که دمای تبخیر منیزیم بالا است، فروسیلیکو منیزیم باید قبل از ریختن مذاب در قالب شمش و همچنین قبل از بارریزی اضافه شود تا جوانه‌های گرافیتی به مقدار مناسبی منیزیم موجود را جذب کنند. در نهایت تنش سطحی از بین رفته و ترکیب به‌صورت یکدست و یکنواخت در تمامی جهات شروع به رشد می‌کند.

خرید فروسیلیس منیزیم

جالب است بدانید خرید فروسیلیس منیزیم این ماده معدنی پرکاربرد بیشتر در زمینه تولید فولاد و چدن انجام می‌شود و کارخانه های فعال در صنعت متالوژی به دنبال خرید انواع فروسیلیس منیزیم هستند. در واقع مشتریان خاصی به دنبال آن هستند. اکثر کسانی که به دنبال تهیه این ماده هستند اگاهی لازم مربوط به خرید را دارند. اما اگر دانش کافی و حداقل تجربه در حیطه را ندارید به متخصص در زمینه مشورت کنید. در غیر اینصورت متضرر خواهی شد. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در خربد فروسیلیس منیزیم به آن توجه کرد خلوص آن است. چرا که تنوع این ماده معدنی بالا است و هرکدام برای مصارف خاصی تولید  می‌شوند. به طور مصال زمانی که استحکام بالا مد نظر باششد از نوع خلوص بالای آن استفاده می‌شود. 

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در خرید فروسیلیس منیزیم به آن توجه کرد خلوص آن است. چرا که تنوع این ماده معدنی بالا است و هرکدام برای مصارف خاصی تولید  می‌شوند. به طور مثال زمانی که استحکام بالا مد نظر باشد از نوع خلوص بالای آن استفاده می‌شود. در هنگام خرید فروسیلیس منیزیم کیفیت را فدای قیمت نکنید. در صورتی که برای تهیه این ماده حساسیت لازم را به خرج ندهید این امکان وجود دارد که محصول بی کفیتی را دریافت کرده همین امر موجب پایین آمدن راندمان کاری و در نهایت از دست بخشی از سرمایه شما خواهد شد. (قیمت فروسیلیس منیزیم در اکثر موارد رابطه مستقیمی با عیار و کیفیت آن دارد.) همانطور که در بالا ذکر کردیم یکی از نیاز های مشاوره قبل ازخرید فروسیلیس منیزیم تنوع در خلوص این محصول است که هرکدام برای موارد ویژه ایی کاربرد دارند.

 

قیمت فروسیلیس منیزیم

عواملی که بر اقتصاد مواد معدنی تاثیر گذارند، در تعیین قیمت فروسیلیس منیزیم نیز دخیل هستند مانند
- فعالیت هایی که در حیطه‌ی کشف معادن صورت می‌گیرد.
- تحقیقات علمی در مورد کشف ذخایر اقتصادی
- قیمت ارز و تحریم های بین المللی که تاثسر زیادی در صادرات و واردات دارند.
- بهره گیری از روش های به روز ژئوفیزیکی و ژئوشیمیایی برای شناسایی مواد معدنی در بخشهای عمیق زمین  از جمله موارد هستند که بر قیمت فروسیلیس منیزیم تاثیر گذارند.

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.

 

فروسیلیس منیزیم سمنان

شرح محصول قیمت فروشنده
دانه بندی 1-5 میلیمتر بشکه های 40 کیلوگرمی 1 تومان رستاک صنعت تارا سفارش محصول

02122791943