× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 خرید گرافیت کم سولفور با کیفیت ، استعلام قیمت روز

 

عوامل موثر بر قیمت گرافیت کم سولفور

عوامل متعددی بر روی قیمت گرافیت کم سولفور تاثیر دارند. در این‌‌جا به تعدادی از آن‌‌ها که بیشترین تاثیر را دارند اشاره می‌‌کنیم. قیمت گرافیت کم سولفور به نوع تولید آن که به صورت آزمایشگاهی یا صنعتی است و کیفیت تولیدی بستگی دارد. 
در نوع صنعتی به دلیل حجم تقاضا و نوع کاربرد، به صورت بشکه‌‌ای عرضه می‌‌شود اما در نوع آزمایشگاهی به صورت گرمی است. مشتریان بر اساس مورد مصرف گرید مورد نظر خود را انتخاب می‌‌کنند.
مهم‌‌ترین عاملی که در قیمت گرافیت کم سولفور تاثیر دارد، درصد خلوص آن است. 
از دیگر عوامل تاثیر‌‌گذار بر قیمت گرافیت کم سولفور، میزان تقاضا برای فولاد است. همان‌‌طور که می‌‌دانید فولاد در صنایع مختلفی کاربرد دارد. کیفیت فولاد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
دیگر عاملی که باید به آن اشاره کرد زمان تولید این ماده است. برای تولید گرافیت کم سولفور چندین ماه زمان لازم است اما تنها در 2 هفته باید از آن استفاده کرد. 
نزدیک به 70% از گرافیت کم سولفور را زغال سنگ سوخته تشکیل می‌‌دهد، به همین سبب قیمت این ماده نیز می‌‌تواند بر قیمت گرافیت کم سولفور تاثیر‌‌‌گذار باشد.
همان‌‌گونه که در بالا اشاره شد، گرافیت کم سولفور هم در داخل تولید می‌‌شود و هم می‌‌توان آن را وارد کرد. به همین سبب ظرفیت کشور‌‌هایی که آن را تولید می‌‌کنند روزانه در حال تغییر است و این مسائل سیاسی نیز در قیمت گرافیت کم سولفور تاثیر می‌‌گذارد.


راهنمای خرید گرافیت کم سولفور

اگر در زمنیه‌‌ی خرید گرافیت کم سولفور اطلاعات کافی ندارید بهتر است از افراد متخصص در این زمنیه راهنمایی بخواهید یا به سایت‌‌هایی مراجعه کنید که مطالب مفید و مرتبطی را با برای شما فراهم کرده‌‌اند.
در صورتی که شما گرافیت کم سولفور با کیفیت پایین خریداری کنید، باعث تلف شدن زمان و سرمایه‌‌ی شما می‌‌شود. هم‌‌چنین بر‌‌آیند کاری شما نیز کاهش پیدا می‌‌کند. پس بهتر است در خرید گرافیت کم سولفور دقت لازم را بفرمایید.
اولین مسئله‌‌ای که در خرید گرافیت کم سولفور باید در نظر داشت، کاربردی است که به آن دلیل خرید را انجام می‌‌دهید. به دلیل شباهت بسیار گرافیت کم سولفور به فلزات، در اثر آتش گرفتن کربن، از خود خاکستری به رنگ سفید باقی می‌‌گذارد. باید از اصل بودن کالا مطمئن شوید.
در خرید گرافیت کم سولفور نکته‌‌ی مهم میزان گوگرد موجود در آن است. زیرا گوگرد می‌‌تواند تغییرات ساختاری در آلیاژ به وجود آورد.
بیشتر افراد برای خرید گرافیت کم سولفور باید از سفارش خود را از کشور چین وارد کنند. به همین سبب چین بیشترین حجم واردات را دارد. با توجه به زمان محدودی که گرافیت کم سولفور برای مصرف دارد بهتر است بنا بر نیاز خود آن را سفارش دهید تا از هدر رفتن محصول و سرمایه جلوگیری شود. بسته های وارداتی عمدتا به صورت کیسه‌‌های جامبو یک تنی و یا کیسه‌‌های 25 کیلویی عرضه می‌‌شوند.

 

گرافیت کم سولفور چیست؟
برای معرفی گرافیت کم سولفور باید با مفهومی به نام کک نفتی آشنا شوید. یکی از مهم‌‌ترین محصولات فرعی پالایش نفت، کک نفتی است که درصد زیادی از آن را کربن تشکیل می‌‌دهد. گرافیت کم سولفور هم یکی از محصولات کک نفتی است. برای فر‌‌آوری این محصول باید آن را در دمای بالا در کوره‌‌ی گرا‌‌فیتی قرار داد. استفاده از این محصول به شدت رو به افزایش است زیرا این محصول می‌‌تواند جز بهترین مواد افزودنی برای ذوب کاری باشد. گرافیت کم سولفور از درصد متغیری از گوگرد و نیتروژن تشکیل شده است و ظاهری متخلخل دارد.
از گرافیت کم سولفور در صنایع فولاد و ذوب آهن استفاده‌‌ی فراوانی  می‌‌شود. هم‌‌چنین استفاده از این محصول برای محیط زیست ضرر کمتری دارد.

گرافیت کم سولفور سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت کم سولفور وارداتی 35,000 تومان پایا
گرافیت کم سولفور وارداتی هندی 35,000 تومان پیشرو پژوهان ثریا
کم سولفور چین 44,000 تومان شایان مواد