×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید بریکت

خرید بریکت مرغوب یا با کیفیت باید با بررسی همه جانبه ی بازار و نیز شناخت روند قیمتی دلار و نیز هزینه های صنعت انجام شود. خرید بریکت می تواند از تولید کنندگان استاندارد و حرفه ای صنعت داخلی انجام شود. برای خرید بریکت لازم است مقایسه ای بین قیمت های تولید کنندگان معتبر انجام شود. همچنین کیفیت بریکت تولید شده نیز برای هر تولید کننده ای متفاوت است. در خرید بریکت مرغوب یا با کیفیت باید علاوه بر شناخت تولید کنندگان برتر به شناخت بازار خارجی نیز دست یافت. جهت دیدن قیمت روز بریکت می توانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. درصورتی که برای قیمت سنگ آهن نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

 قیمت بریکت 

بریکت به ترکیب فشرده شده ی فراورده های صنعت فولاد و یا فشرده شده ی سوخت گفته می شود. خرید بریکت به طور مستقیم به آهن اسفنجی و یا گرده های آهن بستگی دارد. قیمت بریکت از آن جا که به قیمت آهن اسفنجی و یا دیگر محصولات صنعت فولاد بستگی دارد همواره مورد توجه صنعت گران فولاد بوده است. بریکت مرغوب یا با کیفیت در واقع آهن  اسفنجی هست که به صورت فشرده تولید شده است. یکی از پارامتر های مهم در تولید بریکت مرغوب یا با کیفیت، دمای آهن اسفنجی ورودی به آن است. قیمت بریکت به نوع بریکت نیز بستگی دارد.  با توجه به این پارامتر مهم بریکت سازی به دو دسته ی بریکت سرد و گرم تقسیم می شود.
در بریکت سازی سرد،  دمای آهن اسفنجی ورودی بسیار کم است. در طی این فرایند بریکت نرمه آهن اسفنجی تولید می شود. علاوه بر آن بریکت سرد آهن اسفنجی نیز از جمله محصولات این فرایند است. در بریکت سازی با دمای بالا از دمای بیشتر از 600 درجه سانتی گراد استفاده می شود. قیمت بریکت و نیز خرید بریکت مرغوب یا با کیفیت به عواملی از جمله سرد یا گرم بودن بریکت بستگی دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

فروشگاه ها

02122791943