× Fa فارسی En English

درباره ما

سنگ گرانیت

قیمت سنگ گرانیت مرغوب ، قیمت تمام مدل های گرانیت

 

قیمت سنگ گرانیت

بی شک به دلیل مقاومت و سختی بسیار بالای سنگ گرانیت بعد از استخراج، جهت برش، صیقلی کردن و بهره وری آن زمان و هزینه ی بسیار زیادی صرف می شود. بر همین اساس قیمت سنگ گرانیت نسبت به سایر سنگ ها می تواند بالا باشد، اما با کمی جستجو می توانید قیمت ارزان سنگ گرانیت را در تمامی قسمت های ایران پیدا و از آن استفاده کنید. قیمت سنگ گرانیت با توجه به نوع سختی، رنگبندی و کانی های تشکیل دهنده می تواند متفاوت باشد. نوع گرانیت ایرانی یا خارجی در قیمت سنگ گرانیت مؤثر است. خرید سنگ گرانیت از کارخانه ها و مکان های تولیدی آن می تواند دست واسطه ها را از میان بردارد و شما با توجه به نیاز مصرفی خود، بهترین نوع   این سنگ را با قیمت کمتری خردیداری کنید. با طول عمر و دوام بالای بهترین سنگ های گرانیت می توانید زیبایی و استقامت بالا را به ساختمان های خود نمایان کنید.


راهنمای خرید سنگ گرانیت

 هنگام خرید سنگ گرانیت حتما باید به نوع طبیعی یا نوع رنگ شده ی آن دقت کنید. سطح یکنواخت و همگن، مقاومت در برابر حرارت های بالا از نشانه های خرید سنگ گرانیت طبیعی به شمار می روند. در زمان خرید سنگ گرانیت با توجه به تست درصد مواد کانی در بافت این سنگ به راحتی می توان نوع اصل آن را تشخیص داد. در نظر گرفتن این موضوع که برای چه منظوری از این سنگ می خواهید استفاده کنید، می تواند از دیگر نکات مثبت خرید سنگ گرانیت باشد. از بهترین سنگ های گرانیت در هنگام خرید می توان به نوع مشکی آن اشاره کرد. حتما قیمت روز سنگ گرانیت  را قبل از خرید جستجو کرده و از آن آگاه باشید.

سنگ گرانیت چیست؟
سنگ گرانیت از انواع سنگ های معدنی از خانواده ی سنگ های آذرین درونی اسیدی می باشد. بافت آن دارای دانه های  متوسط تا درشت و از کانی کوارتز(دُرّ کوهی)، میکا، فلدسپات و سایر کانی ها تشکیل شده است. بازار خرید سنگ گرانیت در جهان و ایران، نظر خریداران زیادی در زمینه ی صنعت ساختمانی را به خود جلب کرده است. قیمت سنگ گرانیت در این بازار با توجه به طبیعی بودن یا نوع رنگ شده ی آن متفاوت است. این سنگ از نوع سنگ های سنگین با وزن 75/2 گرم برسانتی متر مکعب به شمار می رود. تنوع رنگبندی، مقاومت بالا، سختی، محکمی و دوام این سنگ باعث استفاده ی زیاد آن در بازار ساخت و ساز شده است.  
سنگ گرانیت دارای رنگ های سفید، صورتی، خاکستری، پرتغالی، سبز، مشکی، قرمز و...با سطحی یکنواخت می باشد که خش برنمی دارد و درمقابل حرارت بالا مقاوم است. مکان هایی مانند، سنگ فرش بیرونی، داخلی، پله ها، از جمله مکان های پر استفاده از این سنگ می باشند. معادن این سنگ‌ها در کشورهای آسیای میانه مانند هندوستان، چین، تایوان، ویتنام و ایران موجود است.
از نام های  بلک گالکسی، شانسی بلک، کارمن رد، بالتیک براون، مپل رد، جوپارنا، مولتی کالررد ولگابلو، بیداسر قهوه‌ای، بیداسر سبز، باش پارادیسو، تن براون، سیلور پرل … در هنگام خرید سنگ گرانیت استفاده می شود.

02122791943