× Fa فارسی En English

فروشگاه استعلام حمل و نقل درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 قیمت ورق گالوانیزه، قیمت روز ورق گالوانیزه در انواع مختلف

ورق گالوانیزه چیست؟

در بحث ساخت و ساز و ساختمان‌سازی صنایع مختلف، مشکل رطوبت و زنگ‌زدگی بسیار مهم و بحث‌برانگیز است. رطوبت می‌تواند به‌آرامی موجب زنگ‌زدگی و ویران شدن هر سازه‌ای شود. به‌خصوص در فلزات آهنی و فولادی که یک نقطه ضعف حساب می‌شود، اما با استفاده از ورق‌های گالوانیزه که با انجام واکنش خاصی پوششی از جنس روی بر روی آهن یا فولاد قرار می‌گیرد، می‌توان این سازه‌ها را عایق‌بندی کرده و از زنگ‌زدگی محافظت نمود. استفاده از ورق‌های گالوانیزه از بهترین‌ راه‌های جلوگیری از خوردگی می‌باشد که از نظر قیمت نیز در مقایسه با راه‌های دیگر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. 

این ورق‌ها باتوجه به کاربرد خاص خود در بسیاری از صنایع و سازه‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند

 

عوامل موثر قیمت ورق گالوانیزه

 قیمت لحظه‌ای ورق گالوانیزه به مقدار، ضخامت و نوع آن بستگی دارد. شرکت‌های متفاوتی در ایران ورق گالوانیزه تولید می‌کنند که کیفیت کالا و نوع تولیدشان از یکدیگر متمایز است. علاوه بر موارد ذکر شده نوسانات در قیمت ارز و بازار نیز بر تعیین قیمت ورق گالوانیزه نهایی تاثیرگذار خواهد بود. ورق گالوانیزه به دو صورت رول و صفحه‌ای عرضه می‌شود. رول‌های ورق گالوانیزه در عرض‌های 1000 و 1250 میلی‌متری تهیه می‌شوند. کارخانه‌های معتبر در داخل کشور ورق گالوانیزه را تولید می‌کنند؛ از جمله شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان، مجتمع فولاد تاراز شهرکرد، شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری، کارخانۀ نورد و لولۀ سمنان و مجتمع فولاد روی‌اندود کاوه.در کل این موارد بیشترین تاثیر را بر روی قیمت روز ورق گالوانیزه دارند 

 

راهنمای خرید ورق گالوانیزه

مهم‌ترین عامل برای انتخاب یک محصول، تعیین جایگاه مصرف آن است. این امر در مورد خرید ورق گالوانیزه نیز صدق می‌کند. طبیعی است که برای مواردی که ورق گالوانیزه به صورت مداوم در شرایط خورنده و یا مجاورت با آب قرار دارد، باید از نوع ورق تولید شده از روش گالوانیزۀ گرم استفاده کرد. در ادامه به این اشاره خواهد شد که ضخامت فلز روی در این روش بیشتر بوده ( از 100 تا 130 میکرومتر) و محافظت بیشتر و طولانی مدت‌تری از محصول انجام می‌شود، اما دارای ظاهر کدر و مات هستند که رنگ‌پذیری خوبی ندارند. درحالی‌که در موارد دیگر که محصول نهایی در شرایط و محیط خورنده قرار ندارد بهتر است از ورق گالوانیزه از روش سرد استفاده کرد که هم در برابر آسیب‌های جزیی محافظت لازم را ایجاد می‌کند و هم ظاهری زیبا و درخشان دارد که استفاده از آن را در موارد تزیینی و دکور منزل هم مناسب می‌کند. ضخامت روی در این روش که به روش سرد معروف است حدود 25 میکرومتر می‌باشد.


 اگر در خرید ورق گالوانیزه نیاز به دریافت راهنمایی دارید و یا سوالی در مورد قیمت ورق گالوانیزه دارید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند

 

 

روش تولید ورق گالوانیزه

برای تولید ورق گالوانیزه دو روش وجود دارد که کاربرد و خصوصیات هر محصول را متفاوت می‌کند؛ در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

روش گالوانیزاسیون گرم: این روش گالوانیزه کردن از طریق حرارت می‌باشد که به آن گالوانیزۀ گرم نیز می‌گویند. در این روش ورق فولادی یا آهنی را در مخزنی حاوی فلز ذوب شدۀ روی قرار می‌دهند تا فلز روی به ورق بچسبد و لایۀ محافظ ایجاد شود. هرچه مقدار فلز روی بیشتر باشد، لایۀ ایجاد شده ضخیم‌تر و محافظتی که ایجاد می‌کند بیشتری خواهد بود؛ همچنین این محافظت به شرایطی که ورق در آن قرار می‌گیرد نیز بستگی دارد. لایۀ فلز روی به خوبی به آهن یا فولاد می‌چسبد و در برابر اصطحکاک و ضربه نیز مقاومت خوبی از خود نشان می‌هد. این روش برای فلزات و وسایلی که به طور مداوم در محیط خورنده و اسیدی قرار دارند مناسب است و فلز روی در صورت ایجاد آسیب از لایۀ زیرین خود محافظت می‌کند. در این روش قیمت ورق گالوانیزه بالا تر از روش نورد گرم است

روش گالوانیزاسیون سرد: روش الکتروگالوانیزه است که الکتروپلات نیز نامیده می‌شود. در این روش محلول فلز سولفات روی یا سیانید با جریان برق بر روی ورق می‌نشیند که ضخامت بسیار کم و سطح براق و تمیزی خواهد داشت. برخلاف روش گرم در این مورد می‌توان ضخامت مورد نیاز را به طور دقیق تعیین کرد. همچنین رنگ‌پذیری در این روش به راحتی انجام می‌شود که آن را برای صنایعی مانند تولید خودرو و لوازم خانگی مناسب می‌کند. 

گالوانیزه کردن ورق‌های فولادی و آهنی راه حل بسیار مناسبی برای جلوگیری از آسیب به تجهیزات می‌باشد. از مزایای کاربرد ورق گالوانیزه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• گالوانیزه کردن موجب می‌شود تا تجهیزات در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم شوند. این کار طول عمر آن‌ها را افزایش می‌دهد.

• باتوجه به محافظت لایۀ گالوانیزه، در دراز مدت موجب می‌شود تا در صنایع هزینه‌ای که برای تعمیر و نگهداری از تجهیزات اعمال می‌شود کاهش یابد. پس نوعی صرفه‌جویی در هزینه محسوب می‌شود.

• نگهداری و تمیزکردن ورق‌های گالوانیزه بسیار کار ساده‌ای است.

• باتوجه به استاندارد جهانی ورق‌های گالوانیزه بسیار مستحکم و قابل اعتماد هستند.

 

ویژگی وخصوصیات ورق گالوانیزه

کمترین هزینه
 با این ورق ها کمترین هزینه اعمال شده و نهایتا قیمت ورق گالوانیزه کاهش می‌یابد و متقاضیان خرید ورق گالوانیزه افزایش پیدا می کند.


هزینه نگهداری پایین/کمترین هزینه در دراز مدت
 حتی اگر هزینه اولیه گالوانیزاسیون بالاتر باشد، نهایتا این نوع ورق ها جزو ارزان ترین ورق های فلزی محسوب می شوند. چراکه نسبت به سایر ورق ها بادوام تر هستند و نگهداری کمتری نیاز دارند. این موضوع بدون در نظر گرفتن هزینه های متفرقه است. هزینه هایی از قبیل هزینه ی نگهداری در نقاط دور از دسترس ساختمان که عامل متوقف شدن کار یا تداخل در تولید می‌شود. بنابراین قیمت ورق گالوانیزه در نهایت کمتر می باشد. و ورق گالوانیزه ای که با گالوانیزاسیون گرم تولید شده است، بهترین انتخاب خرید ورق گالوانیزه است. برای روشن شدن مطلب
می توانید توربین های بادی یا نیروگاه های برق را در نظر بگیرید.


عمر طولانی
 هنگام خرید ورق گالوانیزه باید دقت کرد که این ورق ها در اکثر نواحی روستایی بیشتر از 50 سال عمر دارند، این موضوع برای نقاط شهری تا 25 سال طول می کشد. این نیز عامل دیگری در تشویق خریداران به خرید ورق گالوانیزه است. اگرچه ممکن است قیمت ورق گالوانیزه از موارد دیگر بیشتر باشد، ولی در این قیاس باید توجه نمود قیمت ورق گالوانیزه با توجه به عمر آن در واقع کمتر بوده و بد نیست ورق گالوانیزه را در لیست خرید برای مقایسه داشته باشیم.


پایداری
گالوانیزاسیون استانداردهای استرالیا و زلاند نو را داشته و حداقل ضخامت استاندارد را داراست. امری که حتما ارزش قیمت ورق گالوانیزه را دارد. با دارا بودن این استاندارد، خریدار نیز به خرید ورق گالوانیزه تمایل پیدا می کند.


سخت ترین پوسته
 یک پوشش گالوانیزه ساختار متالورژیک منحصر به فردی دارد، این ساختار باعث می شود که مقاومت بی نظیری در برابر آسیب مکانیکی، خدمات و قوام گرفتن به ورق داده شود. امری که هنگام خرید ورق گالوانیزه، تردید را مقابل انتخاب های دیگر و حتی قیمت ورق گالوانیزه از میان می‌برد.


محافظت خودکار در برابر نواحی آسیب دیده
پوشش گالوانیزه آرام به سمت فولاد خوردگی یافته و پوشش کاتودی یا فدایی را برای نواحی کوچک فولاد فراهم می‌کند. در قیاس قیمت ورق گالوانیزه باید دانست که بر خلاف پوشش ارگانیک، قسمت‌های آسیب دیده کوچک نیاز به ترمیم ندارند. پس خرید ورق گالوانیزه لازمه ی یک سازه کم هزینه است.


حفاظت کامل
 هر بخش گالوانیزه حفاظت شده است، حتی فرورفتگی ها، گوشه های تیز و نواحی غیرقابل دسترس. نکته‌ای که باید هنگام خرید ورق گالوانیزه به آن توجه داشت. هیچ افزونه یا پوششی پس از تکمیل نمی‌تواند چنین محافظی باشد، امری که در قیاس قیمت ورق گالوانیزه باید دانست.


راحتی بررسی
پوشش‌های گالوانیزه، به راحتی با چشمو نیز روش های امتحان ضخامت ارزیابی می شوند. فرآیند گالوانیزاسیون به نحوی است که اگر پوشش ها سالم و مداوم به نظر برسند با دقت بسیار زیادی می توان به آن اعتماد نمود. امری که می‌تواند هنگام خرید ورق گالوانیزه کارا باشد. این موضوع می تواند تردید های خریدار را در هنگام خرید ورق گالوانیزه و مقایسه ی قیمت آن با دیگر ورق ها از بین ببرد.  


زمان قوام گیری سریع تر
فولاد گالوانیزه به محض دریافت آماده استفاده است. هیچ زمانی هنگام آماده سازی، رنگ آمیزی یا بررسی از دست نخواهد رفت. امری که حتما هنگام بررسی مصالح مورد نیاز و مقایسه قیمت ورق گالوانیزه و دیگر مصالح و همچنین قیمت خرید ورق گالوانیزه باید آن را مورد توجه داشت.

 

کاربرد وموارد مصرف ورق گالوانیزه

معمولا خرید ورق گالوانیزه در ساختمان سازی برای پنل و لوله ها انجام می‌شود، چراکه قیمت ورق گالوانیزه ارزان‌تر است. به ظاهر زیبا نیز نیازی نیست چراکه این ها دیده نمی‌شوند و خرید ورق گالوانیزه معقول‌تر است.
در اجزای صنعت خودرو نیز شاهد خرید ورق گالوانیزه هستیم چراکه قیمت ورق گالوانیزه از فولاد زنگ نزن کمتر است. همچنین باتوجه به اینکه می توانند عوض قیمت ورق گالوانیزه به مشتری ضمانت کیفیت دهند، خرید ورق گالوانیزه سودمند می‌نماید.
در برخی اتصالاتی ها نظیر پیچ و مهره نیز کاربرد دارد چراکه زیبایی فولاد زنگ نزن لازم نیست ولی استحکام چرا. فلذا با توجه به قیمت ورق گالوانیزه در برابر فولاد زنگ نزن، خرید ورق گالوانیزه ارجح است.
در اسکلت های ساختمانی نیز با توجه به قیمت ورق گالوانیزه و استحکام آن، استفاده از آن رایج است. گرچه قیمت ورق گالوانیزه بالاست ولی چون ظاهر مدرن به ساختمان می دهد به صرفه است. خریدار نیز وقتی ببیند در عوض خرید ورق گالوانیزه در نگهداری سود می‌کند راغب می‌شود.
در کشاورزی نیز که به شدت در معرض رطوبت و... است، با لحاظ کردن احتمالات، قیمت ورق گالوانیزه اقتصادی است. خرید ورق گالوانیزه یک بار برای همیشه هزینه های نگهداری را جمع می‌نماید.

ورق گالوانیزه فولاد کاشان

شرح محصول قیمت فروشنده
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/4 34,100 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/4 34,100 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/45 34,000 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/45 34,000 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/5 32,300 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/5 32,300 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/55 31,300 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/55 31,100 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/6 31,000 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/6 30,900 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/7 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/7 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/7 28,900 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/8 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/8 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/8 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/8 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/9 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/9 29,400 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/9 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/9 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 29,400 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 28,800 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 29,400 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 29,400 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 27,800 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 28,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 29,500 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 29,100 تومان شرکت بازرگانی پریدوت
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/4 35,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/4 35,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/45 34,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت ۰/45 34,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/5 33,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/5 33,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/55 32,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/55 32,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/6 32,200 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/6 32,200 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/7 32,200 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/7 30,900 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/7 29,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/8 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/8 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/8 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/8 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/9 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/9 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/9 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 0/9 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/25 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق فولادی گالوانیزه کاشان با ضخامت 1/5 30,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی

ورق گالوانیزه هفت الماس

شرح محصول قیمت فروشنده
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۵ 28,400 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۵ 28,400 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۶ 28,500 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۶ 28,500 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۷ 29,000 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۷ 28,900 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۸ 29,000 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۸ 28,900 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۰.۹ 29,000 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۱ 28,800 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۱ 28,900 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت۱.۲۵ 29,100 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۱.۲۵ 29,600 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۱.۵ 29,500 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت ۱.۵ 30,000 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق روغنی هفت الماس ضخامت۲ 29,800 تومان شرکت تجارت فولاد فراز
ورق گالوانیزه 0/9 هفت الماس 1000 27,090 تومان آسرون
ورق گالوانیزه 0/8 هفت الماس 1250 رول 26,890 تومان آسرون
ورق گالوانیزه 0/7 هفت الماس 1250 رول 27,430 تومان آسرون

ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال

شرح محصول قیمت فروشنده
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۵ 30,520 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۶ 28,995 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۸ 28,340 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۹ 28,230 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱ 28,120 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱.۵ 23,840 تومان شركت توسعه و تجارت فولاد آرين پاژ
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۵ 32,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۵ 32,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۶ 40,000 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۷ 34,600 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۷ 30,600 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۸ 27,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۸ 28,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۸ 30,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۸ 30,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۹ 28,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۹ 28,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۹ 30,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۰.۹ 30,500 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱ 28,400 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱ 27,900 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱.۲۵ 30,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱.۲۵ 30,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱.۵ 28,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی
ورق گالوانیزه فولاد تاراز سایز ۱.۵ 28,300 تومان مجموعه آهن آلات دشتی