× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

قیمت فرو تیتانیوم [خرید فرو تیتانیوم مرغوب به صورت مستقیم]

 

عوامل موثر بر قیمت فرو تیتانیوم

با توجه به تقاضای این محصول در صنایع داخلی، عوامل موثر بر قیمت فرو تیتانیوم به طور خلاصه شامل موارد زیر می باشد:

ابعاد فرو تیتانیوم

روش سنتزی بکاررفته

خلوص فرو تیتانیوم

مقدار تیتانیوم خالص موجود در آلیاژ

بازار بورس و ارز

شرکت‌های سازنده‌ی خارجی

شرکت‌های تولیدکننده‌‌ی داخلی

 

راهنمای خرید فرو تیتانیوم

با توجه به اینکه شما به چه خلوص و کیفیتی از این محصول نیاز دارید، قیمت فرو تیتانیوم متفاوت خواهد بود. همچنین شرکتی که قصد خرید فرو تیتانیوم را دارید، عامل مهم دیگری در خرید فرو تیتانیوم می‌باشد. این محصول هم توسط شرکت‌های معتبر خارجی وارد کشور می‌شود و هم سهمی در تولیدات داخلی کشور دارد. آلیاژ فرو تیتانیوم معمولا در ابعاد 10 تا 60 میلی متری موجود است و به صورت بسته‌بندی کیسه‌ای یک تنی و یا در بشکه‌‌‌های آهنی به بازار عرضه می‌شوند و حمل و نقل آن خطرناک نیست. با توجه به اینکه قیمت فرو تیتانیوم رابطه‌ی مستقیمی با خلوص این محصول دارد، لذا بسته به خلوص تیتانیوم موجود در آلیاژ و مقدار تیتانیوم بکاررفته، قیمت آن نیز در بازار معاملات متفاوت خواهد بود. 

جهت خرید فرو تیتانیوم به صورت مطمئن و با کیفیت مدنظرتان، می‌توانید کارشناسان و متخصصان ما در تجارت گرام مشاوره بگیرید

 

فرو تیتانیوم چیست؟

فرو تیتانیوم، فرو آلیاژی از آهن و تیتانیوم حاوی 10 تا 20 % آهن و 45 تا 75 % تیتانیوم و اغلب همراه مقدار کمی کربن است. با مخلوط کردن اسفنج تیتانیوم و ضایعات با آهن و ذوب آنها در کوره‌ی القایی فرو تیتانیوم تولید می شود لذا قیمت فرو تیتانیوم وابستگی مستقیم به خلوص ترکیب و تیتانیوم موجود در آن دارد که جهت خرید فرو تیتانیوم باید به آن توجه گردد.     


کاربردهای فرو تیتانیوم

فرو تیتانیوم در ساخت فولاد به عنوان تمیز کننده‌ی آهن و فولاد استفاده می شود. به دلیل واکنش‌پذیری تیتانیوم با عناصری مثل گوگرد، کربن، اکسیژن و نیتروژن، گاهی جهت اکسیدزدایی، گوگردزدایی و نیتروژن زدایی از آن استفاده می شود. بعلاوه، در ساخت فولاد، فلزی با ساختار دانه ریزتر تولید می کند. از مصارف عمده‌ی فولاد حاوی فروتیتانیوم در صنایع ماشین سازی، کشتی سازی، صنایع حمل و نقل هوایی و... می باشد. به دلیل کاربردهای ویژه‌ی آن در صنعت، امروزه، خرید فرو تیتانیوم در صنایع مختلف در کشور ما رو به افزایش است و این صنایع هم به دنبال محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می‌باشند که البته بازار اقتصادی نقش بسزایی در تامین این محصول ایفا می‌کند.