× Fa فارسی En English

فروشگاه پکیج ها درباره ما تماس با ما راهنمای ثبت نام ابلاغیه ها و بخشنامه ها

 خرید فرو تنگستن مرغوب به صورت مستقیم ، استعلام قیمت

 

عوامل موثر بر قیمت فرو تنگستن

مانند بسیاری از محصولات مختلف، قیمت فرو تنگستن نیز تابع عوامل مختلفی است که در ادامه بطور خلاصه، عوامل موثر بر قیمت فرو تنگستن ذکر می‌گردد:

ابعاد فرو تنگستن

کیفیت مدنظر

خلوص فرو تنگستن

مقدار تنگستن خالص در آلیاژ

وجود حداقل ناخالصی‌ها از سایر فلزات

شرکت‌های سازنده‌ی خارجی

شرکت‌های وارد کننده‌ی این محصول

شرکت‌های تولیدکننده‌‌ی داخلی

بازار بورس و ارز

 

راهنمای خرید فرو تنگستن

با توجه به اینکه قیمت فرو تنگستن وابستگی مستقیمی با خلوص و مقدار تنگستن موجود در آن دارد، لذا در هنگام خرید اولین گزینه‌ی انتخابی، اطمینان از درصد تنگستن موجود در محصول است. اگر قصد خرید فرو تنگستن را دارید، بهتر است از شرکت‌های معتبر این محصول را خریداری کنید. این محصول هم به صورت وارداتی و هم به صورت تولیدات داخلی در بازار موجود است. کشور چین یکی از بزرگترین صادرکنندگان این محصول است. آلیاژ فرو تنگستن معمولا در ابعاد 10 تا 50 میلی متری و به صورت بسته‌بندی بشکه‌ای و یا کیسه‌ای به بازار عرضه می‌شوند. همچنین خلوص بالای فرو تنگستن در حد ابعاد میکرو و نانو جهت اهداف ویژه‌ای کاربرد دارد.

بهتر است جهت خرید فرو تنگستن به صورت مطمئن و با هر کیفیت مدنظر، از کارشناسان و متخصصان ما در تجارت گرام معتبر مشاوره بگیرید. 

 

فرو تنگستن چیست؟

فرو تنگستن، آلیاژی از آهن و تنگستن است که دارای نقطه‌ی ذوب بالایی در محدوده‌ی 2100-1650 درجه‌ی سانتیگراد می‌باشد، اهمیت ویژه‌ای در صنعت دارد و به شکل‌های مختلف از جمله میله‌ای، شمش، نوار، گلوله، کلوخ و... در بازار موجود است. بر این اساس قیمت فرو تنگستن در بازار متفاوت خواهد بود. این آلیاژ معمولا حاوی 82-75 % و یا 75-70 % تنگستن و به نسبت‌های بسیار کمتر از فلزاتی مثل منگنز، سیلیسیم، مس، کربن و... تشکیل شده است. لذا بسته به میزان و خلوص تنگستن موجود در این آلیاژ، قیمت فرو تنگستن متفاوت خواهد بود که جهت خرید فرو تنگستن باید به آن توجه شود.     


کاربردهای فرو تنگستن

افزودن فرو تنگستن به آلیاژ، موجب بهبود کارایی هدایت الکتریکی آن می‌شود. فرو تنگستن به دلیل مقاومت در برابر خوردگی قابل‌توجه است. فرو تنگستن در ساخت انواع فولاد از جمله فولادهای ابزاری، فولادهای ساختاری و در کاربردهای نظامی و همینطور در تهیه‌ی اَبَرآلیاژها بکار می‌رود. از طرف دیگر به عنوان برشگر فلزات در سرعت بالا، در صنایع هوا فضا و... کاربرد دارد. به همین دلیل در کشور ما، خرید فرو تنگستن توسط صنایع مختلف مورد توجه قرار گرفته است و از طرفی به عنوان یک ماده‌ی افزودنی به آلیاژهای مختلف، جهت بهبود کارایی محصولات، قیمت فرو تنگستن مهم خواهد بود.