× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

ورق رنگی

ورق رنگی

 
ورق رنگی، نوعی ورق فلزی است که با پایه ورق گالوانیزه تولید می‌شود. دلیل اینکه چرا در تولید و ساخت این ورق از رنگ استفاده می‌شود این است که پوشش رنگ می‌تواند ورق را از هرگونه خوردگی و زنگ زدگی محافظت کند. در واقع رنگ برای افزایش مقاومت ورق در برابر عوامل آسیب زای طبیعی به کار می‌رود. علاوه بر این، رنگ باعث ایجاد تنوع و زیبایی در ظاهر محصول می‌شود. ورق‌های رنگی علاوه بر مقاومت قابل قبول، ضخامت پایینی نیز دارند که این خصیصه باعث فرم‌پذیری و انعطاف‌پذیری بالای آن‌ها می‌شود. با وجود این ویژگی‌ها در ورق رنگی، می‌توان گفت، کاربرد این محصول در صنایع بسیار زیاد است. از مهم‌ترین کابردهای ورق رنگی در صنایع می‌توان به سیستم‌های حمل و نقل، استفاده در کانکس‌ها و کاروان ها، صنعت تولید لوازم خانگی، معماری و طراحی دکوراسیون اشاره کرد. 
 

خرید ورق رنگی

 
برای خرید ورق رنگی باکیفیت و مرغوب نیاز است تا پارامترهای به خصوصی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم‌ترین این پارامترها هماهنگی و تطابق ویژگی‌های ورق رنگی با کاربردی است که از آن انتظار داریم. بنابراین قبل از اقدام به سفارش کالا حتما محیط و وسایلی که قرار است در آن‌ها از ورق رنگی استفاده شود را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که هدف واقعی خود را از خرید ورق رنگی مشخص کنید، در نهایت از انتخاب خود رضایت بیشتری خواهید داشت.
 

قیمت ورق رنگی

 
قیمت ورق رنگی متاثر از عوامل مختلفی است. برخی از مواردی که بر قیمت این محصول تاثیرگذار هستند عبارتند از: شرکت و برند تولیدکننده، کیفیت ورق، ضخامت یا عرض ورق، میزان انعطاف و فرم‌پذیری آن و… همچنین بسته به تغییر قیمت مواد اولیه، قیمت نهایی ورق رنگی دچار نوساناتی خواهد شد. از این رو برای آگاهی از جدیدترین قیمت محصولات لازم است تا به مراکز فروش آنلاین ورق رنگی مراجعه کرده و لیست قیمت روز آن‌ها را از این مجموعه‌ها دریافت کنید.
 
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

02122791943