×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کک متالوژی

با توجه به کیفیت و میزان خلوص کک‌ها قیمت‌های مختلفی وجود دارد؛ بنابراین قبل از خرید کک متالوژی باید عوامل تاثیرگذار بر قیمت کک متالوژی و همچنین مواردی که در کیفیت کک‌های متالوژی موثر هستند را به خوبی بشناسید و سپس اقدام به خرید کک متالوژی مورد نظر کنید. با توجه به این‌که تا چه اندازه تعادل قیمت و کیفیت کک متالوژی برای شما مهم است اقدام به خرید کک متالوژی موردنظر کنید. در زیر عواملی که می‌تواند در انتخاب و خرید کک‌های متالوژی به شما کمک کند آورده شده است: مهمترین عامل در کیفیت کک‌ها میزان کیفیت زغال سنگی است که کک ازآن تولید شده است. در هنگام خرید کک متالوژی به کیفیت زغال سنگی که از آن به وجود امده است دقت کنید زیرا هرچه کیفیت زغال سنگ بیشتر باشد قیمت و کیفیت کک متالوژی بالاتر خواهد بود.  برای شناخت ویژگی‌های کک تولید شده می‌توان گفت اگر درصد رطوبت در کک زیاد باشد روی کار کوره‌ی بلند تاثیر منفی دارد.
برای کار در کوره‌های بلند درصد مواد فرار کمتر از یک درصد، میزان رطوبت کمتر از 9 درصد و درصدگوگرد نیز نباید بیشتر از یک درصد باشد. شاخص‌های مختلفی نیز برای ارزیابی وجود دارد که  باید در خرید کک متالوژی آن‌ها را در نظر گرفت : شاخص واکنش‌پذیری کک متالوژی(: (CRIکه  این شاخص رفتار کک در خارج از کوره انفجار را ارزیابی می‌کند و مقاومت آن را در دمای بالا مانند دمای اتاق بررسی می کند. با استفاده از آن می‌توان به سختی و کیفیت کک مورد نظر دست پیدا کرد. استحکام کک متالوژی پس از واکنش:  (CSR)  این شاخص نمایانگر توانایی کک در  در قرار گرفتن در معرض کورهی انفجار با کاهش جو آن است . تست درام کک متالوژی : هر چه میزان  خلوص کک تولیدی بیشتر باشد مقدار این تست بیشتر است. درصورتی که برای قیمت کک صنعتی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت کک متالوژی 

همان طور که ذکر شد، بیشتر کک‌های موجود ساخته‌ی دست انسان هستند بنابراین در کیفیت و قیمت هر کدام متفاوت هستند.  مشخصات و ارزش کک‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر قیمت کک متالوژی اثر می‌گذارد. با توجه  به میزان کیفیت زغال سنگ مورد استفاده و عوامل تاثیرگذار دیگر، قیمت‌های کک متالوژی و ارزش کک‌ها قابل مقایسه خواهد بود. در زیر به اختصار مشخصات مختلفی که بر قیمت‌گذاری کک‌های متالوژی موثر است را بیان می‌کنیم.
  • میزان درصد کربن 
  • میزان خاکستر
  • میزان مواد فرار
  • درصد رطوبت و هوازدگی
  • درصد گوگرد
  • میزان استحکام کک
  • میزان تراکم
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

 

کک متالوژی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
کک متالورژی 5,000 تومان پاریزفن گهر سفارش محصول


فروشگاه ها

02122791943