× Fa فارسی En English

استعلام حمل و نقل درباره ما

خرید گرافیت

به هنگام خرید گرافیت باید از خصوصیات و ویژگی‌های هر یک از انواع گرافیت، آگاهی لازم را به دست آورد و همچنین با کاربرد آن‌ها آشنا بود. دقت در کیفیت مواد اهمیت زیادی دارد و موجب هدررفتن سرمایه نمی‌شود. از طریق مشاوره هم می‌توان گرافیت مناسبی خریداری کرد.
گرافیت شباهت زیادی به فلزات دارد که در اثر احتراق کربن سوزانده می‌شود و از خود یک خاکستر به رنگ سفید بر جای خواهد گذاشت.  برای خرید انواع گرافیت باید در نظر داشت که برای چه منظوری خریداری می‌شود. هر کدام از انواع گرافیت‌ها مانند گرافیت موجود در سنگ‌های آذرین یا گرافیت شکل گرفته از دگرگونی هیدروترمال برای مصارف مختلفی تشکیل می‌شوند که نوع با کیفیت آنها برای استفاده توصیه می‌شود.
ضمناً در نظر داشته باشید که گرافیت مصنوعی با گرم کردن کُک نفتی شکل می‌گیرد که درجه خلوص آن 99 درصد کربن خواهد بود. همانطور که عنوان شد برای آنکه از گرافیت بهره ببرید ابتدا در نظر بگیرید که به چه عنوانی به آن نیاز دارید. گروه های زیادی به دنبال خرید گرافیت هستند. چراکه از این ماده در تسلیحات نظامی، صنایع مختلف، سیستم‌های مخابراتی و مواردی استفاده خواهد می‌شود.
 

قیمت گرافیت

 
 تقاضای جهانی بر قیمت گرافیت تأثیرگذار است. هر چقدر تقاضا برای خرید گرافیت بیشتر باشد موجب افزایش نرخ آن می‌شود. قیمت روز گرافیت بر اساس انواع مختلف و درصد خلوص کربنی که دارد از نرخ های متفاوتی برخوردار است.
به طور کلی گرافیت رسانایی است که برای ذوب شدن بار، انرژی الکتریکی را به صورت قوس در کوره آزاد می‌کند. ما در ادامه به بررسی موارد موثر بر ارزش گرافیت خواهیم پرداخت:
• افزایش تقاضای فولاد با کیفیت بالا از جمله عوامل اصلی موثر بر قیمت انواع گرافیت است. پر واضح است که در صنایع مختلف به شدت از فولاد استفاده می‌شود.
• مدت زمان استفاده از گرافیت به طور کلی حدود دو هفته است که این عامل باعث افزایش قیمت این ماده شده است چرا که برای تولید آن باید چند ماه زمان صرف کرد.
• زغال سنگ سوخته از جمله موادهای اولیه تهیه گرافیت هستند که حدود 70 درصد آن را تشکیل می‌دهند. این موضوع نیز می‌تواند بر قیمت گرافیت موثر باشد.
• و در نهایت جنگ‌های تجاری در جهان که سبب افزایش ظرفیت تولید گرافیت در کشورهای مختلف شده است نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت این ماده محبوب در جهان داشته است.
 

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

گرافیت سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت کم سولفور وارداتی 35,000 تومان پایا سفارش محصول
گرافیت کم سولفور وارداتی هندی 35,000 تومان پیشرو پژوهان ثریا سفارش محصول
گرافیت پر سولفور وارداتی 21,000 تومان پایا سفارش محصول
گرافیت پر سولفور وارداتی هندی 21,000 تومان پیشرو پژوهان ثریا سفارش محصول

گرافیت داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت پرسولفور 300,000 تومان پاریزفن گهر سفارش محصول

گرافیت وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
پترولیوم کک 28,500 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول
گرافیت کم سولفور 450,000 تومان پاریزفن گهر سفارش محصول
کم سولفور چین 50,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
گرافیت پر سولفور 50,000 تومان ذوب فولاد پارسه سفارش محصول
چینی 49,000 تومان برنا سپنتا الماس سفارش محصول

02122791943